रहर लाग्दो प्रगति गर्दै अमिताकाठमाडौँ / अभिनयमा छोटै समयमा चर्चा कमाएकी अमिता पछिल्लो पुस्तामा आश लाग्दी नायिकाको रुपमा कला क्षेत्रमा जमेकी छिन। शुरुवातका केहि बर्ष उति बिधी समय नदिएकी उनले बितेको एक वर्ष यता बाट निरन्तर समय दिदै आफुमा रहेको प्रतिभालाई अझ बढी निखार्दै छिन। अमिता अर्थात् अमिता छन्तेल मनोरंजन क्षेत्रमा केहि गर्छु भनेर लागि रहेकी छिन।

काबेली.सारंक,क्राइम २ सहितका चलचित्रमा उनको परिपक्क अभिनयकला देख्न पाइन्छ। लाजिम्पाटमा जन्मिएर  काभ्रेस्थलीमा बसोबास गर्ने उनले दर्जन बढी म्युजिक भिडियोमा समेत आफ्नो प्रतिभा कैद गराई सकेकी छिन।परिवारको पूर्ण समर्थनमा यो क्षेत्रमा स्थापित हुने दाउमा रहेकी उनी यतिबेला रङ्ग टाइम नामक कमेडी चलचित्रको काममा ब्यस्त छिन। स्नातक सम्मको औपचारिक अध्ययन सकेकी उनले दर्जनौ स्टेज कार्यक्रममा पनि आफुलाई प्रस्तुत गरिसकेकी छिन ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
रेमिट्यान्स बढ्यो, सोधानान्तर स्थिति बचतमा

    चालू आर्थिक वर्षको ६ महिनामा ५ खर्ब ८५ अर्ब ८ करोड

रास्वपाका तीन मन्त्रीको राजीनामा स्वीकृत

    राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टीका तीनमन्त्रीको राजीनामा स्वीकृत भएको छ । श्रम, रोजगार

ओली, प्रचण्ड र देउवाबीच सिंहदरबारमा छलफल

    प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’ ले एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओली र

 राष्ट्रियसभा उपाध्यक्षमा माओवादीकी उर्मिला अर्याल निर्विरोध

    राष्ट्रियसभा उपाध्यक्षमा नेकपा माओवादी केन्द्रकी उर्मिला अर्याल निर्विरोध निर्वाचित भएकी छन्