किन पुगे महन्थ ठाकुर प्रधानमन्त्री भेट्न सिंहरदबार ?काठमाडौँ / आन्दोलनरत राष्ट्रिय जनतापार्टी नेपालका अध्यक्ष महन्थ ठाकुर प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवा संग वार्ता गर्न प्रधानमन्त्री कार्यालय सिंहरदबार पुगेका छन् । ११ बजेतिर राजपा अध्यक्ष मण्डलका नेता ठाकुर अर्का नेता अनिल झालाई लिएर प्रधानमन्त्री कार्यालय सिंहरदबारमा प्रधानमन्त्री देउवासँग कुराकानी गर्न पुगेका हुन्।

 

सरकारले प्रदेश नम्बर २ को निर्वाचन तेस्रो चरणमा असोज २ गते गर्ने र बाँकी ३ प्रदेशमा असार १४ गते नै गर्ने निर्णय गरेपछि आक्रोसित बन्दै कतै आन्दोलन त कतै स्वतन्त्र उम्मेद्वारी दिएको राजपाले चुनाब बहिस्कार गर्ने निर्णय गरेको छ । आजको बार्तालाइ महत्वपुर्ण रुपमा लिइएको छ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
गृह मन्त्रालयको अडान छाड्न रविलाई प्रधानमन्त्रीको आग्रह

    प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल (प्रचण्ड)ले राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टीका सभापति रवि लामिछानेलाई गृह

प्रधानमन्त्री प्रचण्ड र रवि लामिछानेबीच बालुवाटारमा भेटघाट

    रवि लामिछाने प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डलाई भेट्न बालुवाटार पुगेका छन् । 

प्रचण्डसँग एमाले सशंकित, गठबन्धनभित्र खटपट

    सत्ता सहकार्य थालेको एक महिनामै प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल प्रचण्ड र एमाले

फागुन २५ मा राष्ट्रपति र चैत ३ मा उपराष्ट्रपतिको निर्वाचन

    निर्वाचन आयोगले राष्ट्रपति र उपराष्ट्रपतिको निर्वाचनको मिति तय गरेको छ ।