किन पुगे महन्थ ठाकुर प्रधानमन्त्री भेट्न सिंहरदबार ?काठमाडौँ / आन्दोलनरत राष्ट्रिय जनतापार्टी नेपालका अध्यक्ष महन्थ ठाकुर प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवा संग वार्ता गर्न प्रधानमन्त्री कार्यालय सिंहरदबार पुगेका छन् । ११ बजेतिर राजपा अध्यक्ष मण्डलका नेता ठाकुर अर्का नेता अनिल झालाई लिएर प्रधानमन्त्री कार्यालय सिंहरदबारमा प्रधानमन्त्री देउवासँग कुराकानी गर्न पुगेका हुन्।

 

सरकारले प्रदेश नम्बर २ को निर्वाचन तेस्रो चरणमा असोज २ गते गर्ने र बाँकी ३ प्रदेशमा असार १४ गते नै गर्ने निर्णय गरेपछि आक्रोसित बन्दै कतै आन्दोलन त कतै स्वतन्त्र उम्मेद्वारी दिएको राजपाले चुनाब बहिस्कार गर्ने निर्णय गरेको छ । आजको बार्तालाइ महत्वपुर्ण रुपमा लिइएको छ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
एमालेले दुईतिहाई बहुमत नल्याए राजनीतिबाट सन्यास लिनेछु : खगराज अधिकारी

     नेकपा एमालेका नेता तथा पूर्वगृहमन्त्री खगराज अधिकारीले मंसिर ४ गते हुने संघ र प्रदेशको निर्वाचनमा दलहरुएक्लै लडदा आफ्नो पार्टीले एक्लै दुई तिहाई बहुमत नल्याए राजनीतिबाट सन्यास लिने घोषणा गर्नुभएको छ । रिपोर्टर्स क्लबनेपालले आज आयोजना गरेको साक्षात्कारमा बोल्दै अधिकारीले यस्तो घोषणा गर्नुभएको हो  ‘एक्लाएक्लै लडे कांग्रेसले एक सिटपनिजित्दैन्  अब कांग्रेस एक्लै लड्न नसक्ने भयो  कांग्रेस एक्लै लड्न आओस, हामी दुई तिहाई भन्दा बढि सिटमा जित्छौं । यदि हामीलेदुई तिहाई भन्दा बढि सिट जितेनौं भने म राजनीति छोडिदिन्छु,’ अधिकारीले भन्नुभयो । नेता अधिकारीले अहिलेको पाँच दलीय गठबन्धनलाई वित्तिय गठबन्धनको संज्ञा दिनुभयो । उहाँले भन्नुभयो, ‘माक्र्सवाद–लेनिनवादमाविश्वास गर्छ । अहिलेको गठबन्धन वित्तिय गठबन्धन हो ।’ अधिकारीले कांग्रेसले एसपिपी अर्को ढंगले अघि बढाउन खोजेको रअहिलेको सरकारको कारण देश जटिल अवस्थामा पुगेको तथ्य पनि राख्नुभयो ।

मेरा कार्यक्रता पद र पैसाका लागि पछिलागे : माधव नेपाल

    नेपाल एकीकृत समाजवादीका अध्यक्ष माधवकुमार नेपालले पद र पैसाका निम्ति आफ्नो

गठबन्धनमा कसको दावी कति ? माधव नेपाल रित्तै

    सत्तारुढ गठबन्धनमा सबैभन्दा ठूलो दल नेपाली काँग्रेसलाई आगामी निर्वाचनको सिट बाँडफाँडमा

महान्यायाधिवक्ता खातीलाई निलम्बन गर्नुपर्छ : महेश बस्नेत

    नेकपा एमालेका सांसद महेश बस्नेतले सरकारमा महान्यायाधिवक्ता खम्मबहादुर खातीलाई निलम्बनको माग