स्थानीय निर्वाचनमा शीर्ष नेताहरु को कहाँकाठमाडौं । स्थानीय तह निर्वाचन नजिकिँदै गर्दा नेकपा एमाले, कांग्रेस,माओवादी, राप्रपालगायतका शिर्षस्थ नेताहरु आफ्नो पक्षमा माहोल बनाउन विभिन्न जिल्लामा सक्रियता जनाईरहेका छन् ।

नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी ओली अहिले चुनावी कार्यक्रममै गृह जिल्ला दाङमा रहेका छन् । यस्तै बरिष्ठ नेता झलनाथ खनालर सुवास नेम्वाङ इलाममा रहेका छन् । हर्का वरिष्ठ नेता माधवकुमार नेपाल सम्पर्क मञ्चको कार्यक्रममा रहेका छन् भने पार्टी उपाध्यक्ष उपाध्यक्ष वामदेव गौतम प्युठानमा रहेका छन् ।

अध्यक्ष केपी ओलीदेखि, वरिष्ठ नेताद्वय, उपाध्यक्षहरू, महासचिव, उपमहासचिव, सचिवदेखि स्थायी समिति सदस्यसम्मका नेता प्रचारमा खटिएको एमालेले जनाएको छ ।

प्रधानमन्त्री एवं कांग्रेस सभापति देउवा गृहजिल्ला डडेल्धुराबाट भोट हाल्दै छन् । पुर्खौली घर डडेल्धुराको गन्यापधुरा गाउँपालिकास्थित असिग्राम उमाविमा उनले भोट हाल्ने उनका स्वकीय सचिव भानु देउवाले बताए ।
रामचन्द्र पौडेल नवलपरासी, रुपन्देही र कपिलवस्तुको प्रचारमा जाने बताईएको छ । कोषाध्यक्ष सीतादेवी यादव तराईमै व्यस्त रहेकी छिन् ।

माओवादी केन्द्रका नेता वर्षमान पुनलाई रोल्पा नगरपालिका र माडी गाउँपालिका, कुलप्रसाद केसी सोनामलाई रुन्टीगढी गाउँपालिका र त्रिवेणी गाउँपालिका, जोगबहादुर महरालाई सुवर्णवती गाउँपालिका र लुंग्री गाउँपालिका, झक्कु सुवेदीलाई थवाङ गाउँपालिका, जयपुरी घर्तीलाई दुईखोली गाउँपालिका, दीपेन्द्र पुन सिजललाई सुकिदह गाउँपालिका र मानबहादुर बूढालाई सुनछहरी गाउँपालिकाको नेतृत्व गर्ने गरी जिम्मेवारी तोकिएको छ ।

 

प्रतिक्रिया दिनुहोस
बानेश्वरमा सुकुम्बासीहरुको सडक धर्ना

    स्थायी विकल्प विना नहटाउन माग गर्दै सुकुम्बासीहरुले नयाँबानेश्वरमा धर्ना दिएका छन्

गृहमन्त्री लामिछानेको मुद्दाको सुनुवाइ सकियो

    उपप्रधान एवं गृहमन्त्री रवि लामिछानेको नागरिकता विवादसम्बन्धी मुद्दाको सुनुवाइ सकिएको छ

वामदेव गौतम नेकपा एसमा जाने तयारी

    नेकपा एकीकृत समाजवादी पार्टीले घनश्याम भुसाललाई महासचिव बनाउनेगरी छलफल अघि बढाएको

प्रधानमन्त्री प्रचण्ड र ओलीबीच बालुवाटारमा भेटवार्ता

    प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’ र नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी ओलीबीच भेटवार्ता