भोट माग्न जाँदा गगन थापा पछी गृहमन्त्री लखेटिएकाठमाडौँ  । गृहमन्त्री जनार्दन शर्मा बाँकेको बैजनाथ गाउँपालिकाबाट लखेटिएका छन्। दोस्रो चरणको स्थानीय तह निर्वाचन सुरक्षा रणनीतिबारे छलफल गर्ने उद्देश्यले गृह मन्त्रालयद्वारा नेपालगञ्जमा आयोजित सुरक्षा गोष्ठीमा सहभागी हुन पुगेका गृहमन्त्री शर्मा एकाएक माओवादी केन्द्रको घरदैलोमा हिँडेका थिए । त्यसपछि आक्रोशित अनेका स्थानीयले उनलाई लखेटेका हुन् ।

निर्वाचन आचारसंहिताले मंत्री लाइ चुनाबी प्रचारमा रोक लागेको छ। निर्वाचन आचारसंहिताको खिल्ली उडाउदै राति १० बजे त्यहाँ भोट माग्न पुगेका उन लाइ २ मिनेटमै त्यहाँबाट हिँडन् बाध्य पारिएको थियो। पहिलो चरणको चुनाबमा कपनमा त्यो बेला स्वास्थ मंत्री रहेका गगन थापा पनि त्यसरीनै भोट माग्न जादै लखेटिएका थिए ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
बानेश्वरमा सुकुम्बासीहरुको सडक धर्ना

    स्थायी विकल्प विना नहटाउन माग गर्दै सुकुम्बासीहरुले नयाँबानेश्वरमा धर्ना दिएका छन्

गृहमन्त्री लामिछानेको मुद्दाको सुनुवाइ सकियो

    उपप्रधान एवं गृहमन्त्री रवि लामिछानेको नागरिकता विवादसम्बन्धी मुद्दाको सुनुवाइ सकिएको छ

वामदेव गौतम नेकपा एसमा जाने तयारी

    नेकपा एकीकृत समाजवादी पार्टीले घनश्याम भुसाललाई महासचिव बनाउनेगरी छलफल अघि बढाएको

प्रधानमन्त्री प्रचण्ड र ओलीबीच बालुवाटारमा भेटवार्ता

    प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’ र नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी ओलीबीच भेटवार्ता