झापामा सयौ एमालेमा प्रवेश गर्दा के भने ओलीले?काठमाडौँ / चुनावी प्रचार अभियानका क्रममा झापा रहेका नेकपा (एमाले) का अध्यक्ष एवं पूर्वप्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले दुई नम्बर प्रदेशमा एमाले सबै भन्दा शक्तिशाली पार्टी बन्ने दाबी गरेका छन् । एमालेलाई बढार्ने भन्नेहरुलाई प्रदेश नं. २ मै देखाइदिने चेतावनी समेत दिए ।

उनले एमाले पहिलो शक्ति हुने उदाहरण पेश गर्दै भने– एमालेले सरकारको नेतृत्व गर्दा कसरी काम गर्छ देख्नु भएको छ, अरु पार्टीले सरकारको नेतृत्व गर्दा के के गर्छन् त्यो पनि देख्नु भएको एमाले नेतृत्वमा भएको काम नै परिर्वतनको संवाहक हो’ त्यसकारण अरु पार्टीमा अल्मलिएकालाई पनि एमालेमा आउन आग्रह गरे । देशको समृद्धि र हितका लागि एमालेलाई मतदान गर्न पनि ओलीले आग्रह गरे ।

पहिलो चरणको स्थानीय निर्वाचनमा एमाले पहिलो भएको भन्दै अबको पहिलो शक्ति पनि नेकपा एमाले नै हुने दाबी गरे । उनले निर्वाचनमा हार व्योहोर्नुपर्ने डरले सरकारमा रहेका दलहरुले पटक पटक निर्वाचन सार्ने खेतीमा लागेको उनको आरोप छ।

एमाले राष्ट्रिय स्वाभीमान, लोकतन्त्र र समृद्धिको नेतृत्व गर्ने पार्टी रहेको वताउँदै ओलीले लोकतन्त्रको रक्षाका लागि एमालेमा आवद्ध हुन आग्रह गरे । नेपालमा कुनै समयमा विभेद र असमानता भए पनि संविधानसभाले जारी गरेको संविधानले त्यसलाई अन्त्य गरेको ओलीको भनाई छ । कार्यक्रममा कांग्रेस, माओवादी लगायत पार्टीका सयौं कार्यकर्ता एमाले प्रवेश गरेका थिए । प्रवेश गर्नेहरुलाई धन्यवाद दिदै अब एमालेले मात्र बिकाश गर्ने बताए ।

 

प्रतिक्रिया दिनुहोस
रास्वपाका तीन मन्त्रीको राजीनामा स्वीकृत

    राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टीका तीनमन्त्रीको राजीनामा स्वीकृत भएको छ । श्रम, रोजगार

ओली, प्रचण्ड र देउवाबीच सिंहदरबारमा छलफल

    प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’ ले एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओली र

 राष्ट्रियसभा उपाध्यक्षमा माओवादीकी उर्मिला अर्याल निर्विरोध

    राष्ट्रियसभा उपाध्यक्षमा नेकपा माओवादी केन्द्रकी उर्मिला अर्याल निर्विरोध निर्वाचित भएकी छन्

सत्ता गठबन्धनको एकता जसरी पनि जोगाउँछु : प्रचण्ड

    प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डले सत्ता साझेदार दलहरुबीचको एकतालाई जसरी पनि जोगाउने