अभिनयमा परिपक्क प्रजुषा,निरन्तर चम्कदैकाठमाडौं / हाम्रो देश नेपाल अनेक छटाले भरिएको छ। अनेक प्रकारका विविधताले बाँधिएको छ ।
यस भूमिमा कला कौशलको पनि उत्तिकै राज छ । कलाकर्मीहरूको उलेख्य उपस्थितिमा हाम्रो देशको कला क्षेत्र आफ्नो गन्तव्यको आकार तिर हिड्दैछ ।

प्राकृति स्रोत साधानको धनी हाम्रो राष्ट्र कला संगीतका धुनले पनि सिँचित छ । हाम्रो देशको भौगोलिक स्थितिमा नेपाल तराई, पहाड र हिमालमा विभाजित छ । दिशा निर्देशका हिसावमा चार सिमाना छन् । पूर्व, पश्चिम, उत्तर र दक्षिण ।

मध्येको एकभाग हो मध्य नेपाल । हो त्यही मध्य भागको सुन्दर चितवनमा जन्मेकी एउटी सुन्दरी नव प्रतिभा मोडल प्रजुशा कार्की मोडलिङ क्षेत्रमा हाम फालेकी छिन् । मदन भण्डारी मेमोरियल कलेजमा बिबिए पहिलो वर्षमा अध्ययनरत प्रजुशा कला क्षेत्र कुरुप भएको कदापि देख्न नचाहने बताउँछिन् ।

५.३ फिट अग्ली कार्की २२ बर्षकी मात्र भइन, तर उनको प्रतिभा लोभलाग्दो छ ।प्रजुशाले केही विज्ञापन र १ दर्जन जति म्यूजिक भिडियोहरुमा आफ्नो प्रतिभा कैद गराई सकेकी छिन । काठमाडौंको गोंगबु गणेशस्थानमा बसोबास गर्ने उनले दुई वटा चलचित्रमा पनि काम गर्न मन्जुरी दिईसकेकी छिन । फराकिलो परिचय बनाउन होमिएकी उनी छिट्टै नायिकाको रुपमा सार्वजनिक हुने तरखरमा छिन ।अभिनयकलामा उनी पोख्त छिन,साथै कमै उमेरकी भए पनि उनमा परिपक्कता छ।

बुबा आमालाई आफ्नो नाम बाट चिनाउने गरी यस क्षेत्रमा होमिएकी उनको आकर्षण सचिक्कै लोभ लाग्दो छ। मेहनत गरेर कुदिएको मुर्ती भन्दा सुन्दरी उनले आफ्नो सुन्दरता भन्दा निखार अभिनय गर्न सके उनी पछिल्लो पुस्ताको चर्चित नायिकाको १ नम्बर सुचिमा पर्न सक्ने संकेत उनले देखाई सकेकी छिन ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
रेमिट्यान्स बढ्यो, सोधानान्तर स्थिति बचतमा

    चालू आर्थिक वर्षको ६ महिनामा ५ खर्ब ८५ अर्ब ८ करोड

रास्वपाका तीन मन्त्रीको राजीनामा स्वीकृत

    राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टीका तीनमन्त्रीको राजीनामा स्वीकृत भएको छ । श्रम, रोजगार

ओली, प्रचण्ड र देउवाबीच सिंहदरबारमा छलफल

    प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’ ले एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओली र

 राष्ट्रियसभा उपाध्यक्षमा माओवादीकी उर्मिला अर्याल निर्विरोध

    राष्ट्रियसभा उपाध्यक्षमा नेकपा माओवादी केन्द्रकी उर्मिला अर्याल निर्विरोध निर्वाचित भएकी छन्