अभिनयमा परिपक्क प्रजुषा,निरन्तर चम्कदैकाठमाडौं / हाम्रो देश नेपाल अनेक छटाले भरिएको छ। अनेक प्रकारका विविधताले बाँधिएको छ ।
यस भूमिमा कला कौशलको पनि उत्तिकै राज छ । कलाकर्मीहरूको उलेख्य उपस्थितिमा हाम्रो देशको कला क्षेत्र आफ्नो गन्तव्यको आकार तिर हिड्दैछ ।

प्राकृति स्रोत साधानको धनी हाम्रो राष्ट्र कला संगीतका धुनले पनि सिँचित छ । हाम्रो देशको भौगोलिक स्थितिमा नेपाल तराई, पहाड र हिमालमा विभाजित छ । दिशा निर्देशका हिसावमा चार सिमाना छन् । पूर्व, पश्चिम, उत्तर र दक्षिण ।

मध्येको एकभाग हो मध्य नेपाल । हो त्यही मध्य भागको सुन्दर चितवनमा जन्मेकी एउटी सुन्दरी नव प्रतिभा मोडल प्रजुशा कार्की मोडलिङ क्षेत्रमा हाम फालेकी छिन् । मदन भण्डारी मेमोरियल कलेजमा बिबिए पहिलो वर्षमा अध्ययनरत प्रजुशा कला क्षेत्र कुरुप भएको कदापि देख्न नचाहने बताउँछिन् ।

५.३ फिट अग्ली कार्की २२ बर्षकी मात्र भइन, तर उनको प्रतिभा लोभलाग्दो छ ।प्रजुशाले केही विज्ञापन र १ दर्जन जति म्यूजिक भिडियोहरुमा आफ्नो प्रतिभा कैद गराई सकेकी छिन । काठमाडौंको गोंगबु गणेशस्थानमा बसोबास गर्ने उनले दुई वटा चलचित्रमा पनि काम गर्न मन्जुरी दिईसकेकी छिन । फराकिलो परिचय बनाउन होमिएकी उनी छिट्टै नायिकाको रुपमा सार्वजनिक हुने तरखरमा छिन ।अभिनयकलामा उनी पोख्त छिन,साथै कमै उमेरकी भए पनि उनमा परिपक्कता छ।

बुबा आमालाई आफ्नो नाम बाट चिनाउने गरी यस क्षेत्रमा होमिएकी उनको आकर्षण सचिक्कै लोभ लाग्दो छ। मेहनत गरेर कुदिएको मुर्ती भन्दा सुन्दरी उनले आफ्नो सुन्दरता भन्दा निखार अभिनय गर्न सके उनी पछिल्लो पुस्ताको चर्चित नायिकाको १ नम्बर सुचिमा पर्न सक्ने संकेत उनले देखाई सकेकी छिन ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
करका दर व्यापारीले तोक्छ, जनता लुटिएको छ : अध्यक्ष ओली

      नेकपा (एमाले)का अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले अहिलेको सरकारबाट जनता लुटिएकाले

मुख्यमन्त्री र मन्त्रीहरु नै देउवा सरकारविरुद्ध धर्ना

    पटक-पटक आग्रह गर्दा पनि प्रदेशलाई प्रहरी हस्तान्तरण नगरेको भन्दै संघीय सरकारविरुद्ध

१ करोड ३० लाखले मतदान गर्ने निर्वाचन आयोगको अनुमान

      मंसिर ४ गते हुने प्रतिनिधिसभा र प्रदेशसभा निर्वाचनका लागि १

राष्ट्रपतिले नागरिकता विधेयक फिर्तागर्ने संकेत

        राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीले नागरिकता विधेयक प्रमाणीकरण गर्ने कि नगर्ने