टेलिकम डुबाउने यस्तो डिजाइन,अर्बौको खेलमा दिगम्बरकाठमाडौं  नेपाल दुरसंचार प्राधिकरणका अध्यक्ष दिगम्बर झा नेपाल आयल निगम हुदै प्राधिकरणमा आइपुग्दा सात पूस्तालाई पुग्नेगरि भ्रष्टचार गर्न भ्याएका छन । आयल निगममा निर्देशक हुदा अकुत सम्पति कमाएर पनि नपुगेपछि उनि दुरसंचार प्राधिकरण तर मारीरहेका छन । भर्रखरै एनसेललाई फोरजी सेवा चलाउन अनुमति दिए वापत राम्रो रकम हसुरेका छन । नेपाल टेलिकमले बर्तमान संचार मन्त्री सुरेन्द्रबहादुर कार्की र दिगम्बर झा ले फोरजी सेवा विस्तारको ठेक्का हुवावेलाई दिएबापत ठुलै रकम कमिसन लिएको खुलनसा भएको छ । काठमाडौंमा हुवावेलाई फोरजी ठेक्का दिएबापत मन्त्री कार्की र झा आकर्षण कमिसन पाएपछि पछिल्लो समयमा उनले टेलिकमतिर चासो दिन छाडेको खबर छ ।

मन्त्री कार्की र अध्यक्ष झलाई चित्त बुझाएपछि प्रबन्ध निर्देशक कामिनी राजभण्डारीको समुह देशभरका सहरमा फोरजी सेवा विस्तारमा अर्बौ रुपैयाँ भ्रष्टाचार गर्ने चलखेलमा लागेको बुझीएको छ । काठमाडौं र पोखरापछि अब देशका प्रमुख सशरमा फोरजी सेवा विस्तारका नाममा ठुलो रकम भ्रष्टाचारको तानाबाना प्रबन्ध निर्देशक राजभण्डारीको नेतृत्वमा तयार भइरहेको छ ।

१२ देखी १५ अर्बमा देशभर फोरजी सेवा हने मा कामीनी राजभण्डारीको समुह र झ ले ३१ अर्ब बजेट बनाएर ठुलो घोटला गर्ने तयारी मा छ । यसअघि ५ सय टावर एक अर्बमा बनाएको टेलीकमले देसका अरु सहरमा १५ सय देखि २ हजार वटा टावर बनाउन ३१ अर्ब रुयैयाँ निकालेको छ । टेलिकमका एक अधिकारी भन्छन् स्वच्छ प्रतिस्पर्धाका आधारमा विस्तार गर्ने हो भने बढीमा १२ देखि १५ अर्ब रुपैयाँमा काम सकिन्छ  ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
रेमिट्यान्स बढ्यो, सोधानान्तर स्थिति बचतमा

    चालू आर्थिक वर्षको ६ महिनामा ५ खर्ब ८५ अर्ब ८ करोड

५ महिनामा ४ खर्ब ८० अर्ब रेमिट्यान्स भित्रियो

    चालु आर्थिक वर्ष (आव) २०७९/८० को पहिलो ५ महिनामा ४ खर्ब

शोधनान्तर बचत ४६ अर्ब पुग्यो, सुधारिंदै अर्थतन्त्र

      आयात नियन्त्रण र रेमिट्यान्स वृद्धि हुँदा भुक्तानी सन्तुलन (शोधनान्तर स्थिति)

४१ अंकले घट्यो नेप्से परिसूचक, ५ अर्बभन्दा बढीको कारोबार

    साताको अनित्म कारोबार दिन बिहीबार सेयर बजारमा दोहोरो अंकको गिरावट देखिएको