टेलिकम डुबाउने यस्तो डिजाइन,अर्बौको खेलमा दिगम्बरकाठमाडौं  नेपाल दुरसंचार प्राधिकरणका अध्यक्ष दिगम्बर झा नेपाल आयल निगम हुदै प्राधिकरणमा आइपुग्दा सात पूस्तालाई पुग्नेगरि भ्रष्टचार गर्न भ्याएका छन । आयल निगममा निर्देशक हुदा अकुत सम्पति कमाएर पनि नपुगेपछि उनि दुरसंचार प्राधिकरण तर मारीरहेका छन । भर्रखरै एनसेललाई फोरजी सेवा चलाउन अनुमति दिए वापत राम्रो रकम हसुरेका छन । नेपाल टेलिकमले बर्तमान संचार मन्त्री सुरेन्द्रबहादुर कार्की र दिगम्बर झा ले फोरजी सेवा विस्तारको ठेक्का हुवावेलाई दिएबापत ठुलै रकम कमिसन लिएको खुलनसा भएको छ । काठमाडौंमा हुवावेलाई फोरजी ठेक्का दिएबापत मन्त्री कार्की र झा आकर्षण कमिसन पाएपछि पछिल्लो समयमा उनले टेलिकमतिर चासो दिन छाडेको खबर छ ।

मन्त्री कार्की र अध्यक्ष झलाई चित्त बुझाएपछि प्रबन्ध निर्देशक कामिनी राजभण्डारीको समुह देशभरका सहरमा फोरजी सेवा विस्तारमा अर्बौ रुपैयाँ भ्रष्टाचार गर्ने चलखेलमा लागेको बुझीएको छ । काठमाडौं र पोखरापछि अब देशका प्रमुख सशरमा फोरजी सेवा विस्तारका नाममा ठुलो रकम भ्रष्टाचारको तानाबाना प्रबन्ध निर्देशक राजभण्डारीको नेतृत्वमा तयार भइरहेको छ ।

१२ देखी १५ अर्बमा देशभर फोरजी सेवा हने मा कामीनी राजभण्डारीको समुह र झ ले ३१ अर्ब बजेट बनाएर ठुलो घोटला गर्ने तयारी मा छ । यसअघि ५ सय टावर एक अर्बमा बनाएको टेलीकमले देसका अरु सहरमा १५ सय देखि २ हजार वटा टावर बनाउन ३१ अर्ब रुयैयाँ निकालेको छ । टेलिकमका एक अधिकारी भन्छन् स्वच्छ प्रतिस्पर्धाका आधारमा विस्तार गर्ने हो भने बढीमा १२ देखि १५ अर्ब रुपैयाँमा काम सकिन्छ  ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
सानिमा बैंकले लियो २ करोड अमेरीकी डलर ऋण

    सानिमा बैंकले अन्र्तराष्ट्रिय वित्त निगम (आइएफसी) सँग २ करोड अमेरीकी डलर

जेठ १४ गते रातिको फुटेज भेटियो

    अर्थमन्त्रालयमा बाहिरी व्यक्तिको घुसपैठ भएको भनिएको १४ जेठको सीसीटीभी फुटेज रिकभर

व्यापारघाटा १७ खर्ब नाघ्यो, विदेशी मुद्रा सञ्चितिको दबाबमा देश

    आर्थिक वर्ष २०७८/७९ को वस्तु तथा सेवा आयातमा १९ खर्ब रूपैयाँ

लक्ष्यभन्दा कम राजश्व संकलन, निर्यातभन्दा ४० गुणा बढी आयात

    अघिल्लो आर्थिक वर्ष २०७७/०७८ मा लक्ष्यभन्दा बढी राजस्व संकलन भएको भैरहवा