सम्साझै डाक्टरद्वारा साहित्यकार माथी एसिड प्रहारकाठमाडौं/ निजामती सेवाको उपल्लो पद मुख्य सचिब हत्याउउन एउटा गिरोह जमेर लागिपरेको छ ।एउटा सन्काहा व्यक्तीका लागी ब्यबस्था परिवर्तन गर्नु परेपनि तयार हुने जनाउ प्रधानमन्त्री शेर बहादुर देउवाले दिएपछी प्राबिधिक सचिवलाई म्यादी मुख्य सचिब बनाउन भित्र भित्रै डीजाइन भईसकेको छ ।

 

आपराधिक मानसिकताले ग्रसित एकजना चिकित्सकले चर्चित साहित्यकार पुण्यप्रसाद प्रसाई माथि तेजाब प्रहार गरि ज्यान लिने सम्मको हर्कत गरेका छन्।

काठमाडौं गोकर्णेश्वर–६ जोरपाटी बस्ने साहित्यकार प्रसाईमाथि एसिड तेजाब अक्रमण भएको हो । जोरपाटीमा आफ्नो घरमा जेठ २८ गते राति १० बजे कार रोकेर घरभित्र पस्ने बेलामा छिमेकी घरबाट आफूमाथि एसिड प्रहार भएको उनले बताएका छन् । आफूमाथि लक्षित गरी प्रहार भए पनि गाडीबाट निक्लिएकाले संयोगवश बाँचेको डिकुरा पब्लिकेसनका अध्यक्षसमेत रहेका प्रसाईले बताए । आफूलाई प्रहार भएको एसिड गाडीमा परेकाले गाडीको अग्रभाग जलेर खुइलिएको उनले जानकारी दिए ।

सो घटनाको भोलिपल्ट प्रसाईले महानगरीय प्रहरी वृत्त बौद्धमा उजुरी हाले । तर, रिपोर्ट लेखाएको चार दिनसम्म पनि वृत्तले कारबाही प्रक्रिया अघि नबढाएपछि प्रसाईले आइतबार महानगरीय प्रहरी कार्यालय रानीपोखरीमा आफूमाथि एसिड आक्रमण भएको जाहेरी दिएका छन् ।

प्रसाईले आफूमाथि एसिड आक्रमण गरेको आरोपमा कान्ति बाल अस्पतालका चिकित्सक सुदीप रञ्जित र उनका भाइ निरज रञ्जितविरुद्ध किटानी जाहेरी दिएका छन् । सडकमा गाडी राखेको विषयमा चिकित्सक रञ्जितले प्रसाईमाथि आक्रमण गरेको प्रसाईले वताएका छन् ।
यस्तै, उनले मुचुल्का उठाउन र चिकित्सक रञ्जितविरुद्ध उजुरी लिनसमेत नमानेको भन्दै महानगरीय प्रहरी वृत्त बौद्धका डिएसपी अच्युतप्रसाद पुडासैनीलाई पनि विपक्षी बनाएर जाहेरी दिएका छन् । चिकित्सक रञ्जित र प्रसाई छिमेकी हुन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
रास्वपाका तीन मन्त्रीको राजीनामा स्वीकृत

    राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टीका तीनमन्त्रीको राजीनामा स्वीकृत भएको छ । श्रम, रोजगार

ओली, प्रचण्ड र देउवाबीच सिंहदरबारमा छलफल

    प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’ ले एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओली र

 राष्ट्रियसभा उपाध्यक्षमा माओवादीकी उर्मिला अर्याल निर्विरोध

    राष्ट्रियसभा उपाध्यक्षमा नेकपा माओवादी केन्द्रकी उर्मिला अर्याल निर्विरोध निर्वाचित भएकी छन्

सत्ता गठबन्धनको एकता जसरी पनि जोगाउँछु : प्रचण्ड

    प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डले सत्ता साझेदार दलहरुबीचको एकतालाई जसरी पनि जोगाउने