स्थानीय निर्वाचनमा नेकपा एमालेको उम्मेदवारी को – को कहाँ



काठमाडौँ । पहिलो चरणको निर्वाचनमा नेकपा एमाले पहिलो पार्टीको रुपमा स्थापित भएको छ । दोस्रो चरणको निर्वाचनमा पनि नेकपा एमाले पहिलो पार्टी बन्ने प्रबल संभावना रहेको छ । दोस्रो चरणको निर्वाचनमा नेकपा एमालेलेले ३३५ स्थानीय तहका प्रमुख उपप्रमुखका उम्मेदवारहरु उठाएको छ । हेर्नुहोस एमालेका उम्मेदवारहरुको नामावली :

पाँचथर जिल्ला
 फिदिम नगरपालिका
प्रमुख – राजकुमार भण्डारी
उप–प्रमुख – मुना नेम्वाङ
 याङ्गवरक नगरपालिका
अध्यक्ष– लेखनाथ घिमिरे
उपाध्यक्ष – कमलकुमारी योङ्गहाङ्ग
 हिलिहाङ्ग गाउँपालिका
अध्यक्ष – भुवानी लिङ्गदेन
उपाध्यक्ष – सुमित्रा सेढाई
 फालेलुङ्ग गाउँपालिका
अध्यक्ष – कमलप्रसाद जवेगु
उपाध्यक्ष – तारावती राई
 फाल्गुनन्द गाउँपालिका
अध्यक्ष – बीरबहादुर कुरुबाङ्ग ९बी०
उपाध्यक्ष – करुण राई
 कुम्यायक गाउँपालिका
अध्यक्ष – जयबहादुर चेम्जोङ्ग
उपाध्यक्ष – सीता आचार्य
 तुम्वेवा गाउँपालिका
अध्यक्ष – देवेन्द्र खत्री ९माओवादी केन्द्र०
उपाध्यक्ष – धनकुमार साँवा
 मिक्लाजुङ्ग गाउँपालिका
अध्यक्ष – धनकुमार फिया
उपाध्यक्ष – उर्मिला राई
इलाम जिल्ला
 इलाम नगरपालिका
प्रमुख – महेश बस्नेत
उप–प्रमुख – सुशीला नेम्वाङ
 सूर्योदय नगरपालिका
प्रमुख – रणबहादुर राई
उप–प्रमुख – दुर्गा भट्टराई
 देउमाई नगरपालिका
प्रमुख – सूर्य पोखरेल
उप–प्रमुख – पविमाया राई
 माई नगरपालिका
प्रमुख – दीपक थेवे
उपप्रमुख – विष्णुमाया आचार्य
 चुलाचुली गाउँपालिका
अध्यक्ष – प्रदीपचन्द्र राई
उपाध्यक्ष – निर्मला दाहाल
 माक्सेबुङ्ग गाउँपालिका
अध्यक्ष – हेमन्त राई
उपाध्यक्ष – सुनिता योङ्गहाङ्ग
 फाकफोकथुम गाउँपालिका
अध्यक्ष – दिपेन्द्र खनाल
उपाध्यक्ष – सरस्वती राई
 सन्दकपुर गाउँपालिका
अध्यक्ष – उदय राई
उपाध्यक्ष – शोभा पराजुली
 माईजोगमाई गाउँपालिका
अध्यक्ष – जितबहादुर राई
उपाध्यक्ष – सावित्रा भट्टराई
 रोङ गाउँपालिका
अध्यक्ष – बृहस्पति खतिवडा
उपाध्यक्ष – विष्णुमाया खवास
झापा जिल्ला
 भद्रपुर नगरपालिका
प्रमुख – जीवनकुमार श्रेष्ठ
उप–प्रमुख – चन्द्रमाया श्रेष्ठ
 अर्जुनधारा नगरपालिका
प्रमुख– हरिकुमार राना
उप–प्रमुख – कमला आचार्य
 दमक नगरपालिका
प्रमुख – रोमनाथ ओली
उप–प्रमुख – गीता अधिकारी
 कमल गाउँपालिका
अध्यक्ष – मेनुका काफ्ले
उपाध्यक्ष – वेणु सिवाकोटी
 बुद्धशान्ति नगरपालिका
प्रमुख – चिन्तन पाठक
उपप्रमुख – मिरा भुर्तेल
 झापा गाउँपालिका
अध्यक्ष – गजेन्द्र ताम्ली
उपाध्यक्ष – कुन्तीदेवी बुढाथोकी
 गौरादह नगरपालिका
प्रमुख – मदन अधिकारी
उपप्रमुख – गीता भेटवाल
 शिवसतासी नगरपालिका
प्रमुख – चन्द्रकुमार शेर्मा
उपप्रमुख – भोजकुमारी नेपाल
 कन्काई नगरपालिका
प्रमुख – राजेन्द्र पोखरेल
उपप्रमुख – मञ्जु प्रसाईं
 बाह्रदसी गाउँपालिका
अध्यक्ष – लक्ष्मण पाठक
उपाध्यक्ष – गंगादेवी धमला ढकाल
 कचनकवल गाउँपालिका
अध्यक्ष –शेरबहादुर खत्री
उपाध्यक्ष – दीपतारा थाम्सुहाङ
 हल्दीबारी गाउँपालिका
अध्यक्ष – मञ्जु सिटौला
उपाध्यक्ष – डम्बर गिरी
 गौरीगञ्ज गाउँपालिका
अध्यक्ष – श्याम ढकाल
उपाध्यक्ष – मोनिका राई
 मेचीनगर
प्रमुख – विष्णु प्रसाईं
उपप्रमुख– मीना उप्रेती
 विर्तामोड
अध्यक्ष – धु्रुव शिवाकोटी
उपाध्यक्ष – पवित्रा महतारा
मोरङ जिल्ला
 विराटनगर महानगरपालिका
प्रमुख – विनोद ढकाल
उप–प्रमुख– सुची चौधरी ९फोरम लोकतान्त्रिक०
 सुनवर्सी नगरपालिका
प्रमुख – मो। हसनईमाम बक्स
उप– प्रमुख – मीरादेवी दास
 रंगेली नगरपालिका
प्रमुख – सन्तोषकुमार साह
उप–प्रमुख – उषा झा ठाकुर
 उर्लाबारी नगरपालिका
प्रमुख – भुपालसिं जीमी
उप–प्रमुख – लक्ष्मी भण्डारी
 लेटाङ्ग नगरपालिका
प्रमुख – भुपेन्द्र लावती
उप– प्रमुख – कृष्णकुमारी निरौला
 रतुवामाई नगरपालिका
प्रमुख – टेकेन्द्र पोमू
उप– प्रमुख – दमयन्ता चुडाल
 सुन्दर हरैचा नगरपालिका
प्रमुख – केदार गुरागाईं
उप–प्रमुख – धना तामाङ
 बेलबारी नगरपालिका
प्रमुख – ज्ञानेन्द्र सुवेदी
उप–प्रमुख – तारा पराजुली ९ढाका०
 कटहरी गाउँपालिका
अध्यक्ष – मुक्तिनारायण राजवंशी
उपाध्यक्ष – सुमनकुमारी सरदार
 ग्रामथान गाउँपालिका
अध्यक्ष – शिवनारायण माझी थारु
उपाध्यक्ष – गुणावती देवी थारु धामी
 धनपाल गाउँपालिका
अध्यक्ष – मुशहरु मण्डल
उपाध्यक्ष – उपासीदेवी राजवंशी
 मिक्लाजुङ्ग गाउँपालिका
अध्यक्ष – देवीप्रसाद आचार्य
उपाध्यक्ष – सरला राई
 केराबारी गाउँपालिका
अध्यक्ष – नवीन थापामगर
उपाध्यक्ष – शान्तिकुमारी लिम्बु भुजेल
 जहदाह गाउँपालिका
अध्यक्ष – त्रिभुवन मण्डल राजवंशी
उपाध्यक्ष – राजवतीदेवी महथा राजवंशी
 कानेपोखरी गाउँपालिका
अध्यक्ष – ताराबहादुर काफ्ले
उपाध्यक्ष – राजकुमारी इङ्गनाम
 बुढीगंगा गाउँपालिका
अध्यक्ष – बलभद्र सरदार
उपाध्यक्ष – रिता न्यौपाने
सुनसरी जिल्ला
 धरान उपमहानगरपालिका
प्रमुख – तारा सुब्बा
उप–प्रमुख – मञ्जु भण्डारी
 इटहरी उपमहानगरपालिका
प्रमुख – द्वारिकलाल चौधरी
उप–प्रमुख – लक्ष्मी गौतम
 बराह नगरपालिका
प्रमुख – निलम खनाल
उप–प्रमुख – कमला मगर
 इनरुवा नगरपालिका
प्रमुख – पोष्टकुमार नेपाल
उप–प्रमुख – कविता यादव
 रामधुनी नगरपालिका
प्रमुख – नन्दकुमार बस्नेत
उप–प्रमुख – सविना चौधरी
 दुहवी नगरपालिका
प्रमुख – बिनयकुमार पोखरेल
उप–प्रमुख – चन्द्रकला विश्वास
 हरिनगरा गाउँपालिका
अध्यक्ष – लस्करी अन्सारी
उपाध्यक्ष – सुनितादेवी मेहता
 भोक्राहा गाउँपालिका
अध्यक्ष – मोलीम मन्सुरी
उपाध्यक्ष – रुक्मिनी देवी मेहता
 बर्जु गाउँपालिका
अध्यक्ष – फनिलाल चौधरी
उपाध्यक्ष – सोमकुमारी गुरुङ
 गढी गाउँपालिका
अध्यक्ष – भद्रनारायण चौधरी
उपाध्यक्ष – रिभा यादव कर्ण
 कोशी गाउँपालिका
अध्यक्ष – अजय कुसियत
उपाध्यक्ष – पार्वती उराव
 देवानगञ्ज गाउँपालिका
अध्यक्ष – सन्तोष भगत
उपाध्यक्ष – जमुना देवी मेहता
धनकुटा जिल्ला
 धनकुटा नगरपालिका
प्रमुख – चिन्तन तामाङ
उप–प्रमुख – शकुन्तला बस्नेत
 पाख्रिबास नगरपालिका
प्रमुख – बृषबहादुर राई
उप–प्रमुख – देवकला पौडेल तिम्सिना
 महालक्ष्मी नगरपालिका
प्रमुख – पर्शुराम नेपाल
उप–प्रमुख –मञ्जुकुमारी कार्की
 छथरजोरपाटी गाउँपालिका
अध्यक्ष – शेरबहादुर लिम्बू
उपाध्यक्ष –भीमकला श्रेष्ठ
 खाल्साछिन्ताङ्ग गाउँपालिका
अध्यक्ष – मनोज राई
उपाध्यक्ष – रत्नश्वरी राई
 चौबीसे गाउँपालिका
अध्यक्ष – खजिन्द्र राई
उपाध्यक्ष – यज्ञकुमारी रुचाल
 साँगुरीगढी गाउँपालिका
अध्यक्ष – कुमारजंग याख्खा
उपाध्यक्ष –विन्द्रा राई
तेह्रथुम जिल्ला
 लालीगुराँस नगरपालिका
प्रमुख – कमलबहादुर केसी
उप–प्रमुख – जमुना मगर कार्की
 म्याङलुङ नगरपालिका
प्रमुख – सञ्जय तुम्वाहाम्फे
उप–प्रमुख – पार्वती सानु डाँगी
 छथर गाउँपालिका
अध्यक्ष – सन्तोष निगेला ९सन्तवीर लिम्बू०
उपाध्यक्ष – तारा खरेल ढकाल
 मेन्छ्यायम गाउँपालिका
अध्यक्ष – यादव खापुङ
उपाध्यक्ष – दिलकुमारी शंकर
 फेदाप गाउँपालिका
अध्यक्ष – हरि चोङ्गवाङ्ग
उपाध्यक्ष – गीता थापा
 आठराई गाउँपालिका
अध्यक्ष – विष्णुविक्रम सुब्बा ९मानबहादुर सुब्बा०
उपाध्यक्ष – रुपा कन्दङ्गवा
संखुवासभा जिल्ला
 पाँचखपन नगरपालिका
प्रमुख – मानसिंह पोखरेल
उप–प्रमुख – भीमादेवी राई
 चैनपुर नगरपालिका
प्रमुख – भरत खत्री
उप–प्रमुख – मुना श्रेष्ठ
 मादी नगरपालिका
प्रमुख – विदुर लिङ्गथेप
उप–प्रमुख – उर्मिला सुवेदी नेपाल
 धर्मादेवी नगरपालिका
प्रमुख – भीम लिंखा
उप–प्रमुख – सोमकुमारी राय ९शोभा०
 खाँदबारी नगरपालिका
प्रमुख – मुरारी खतिवडा
उप–प्रमुख – डेगेश्वरी श्रेष्ठ
 सभापोखरी गाउँपालिका
अध्यक्ष – रत्नबहादुर सुब्बा
उपाध्यक्ष – सीता दाहाल
 सिलिचोङ्ग गाउँपालिका
अध्यक्ष – दुर्गाकिरण राई
उपाध्यक्ष – दिलटीका राई
 मकालु गाउँपालिका
अध्यक्ष – खड्ग कटुवाल
उपाध्यक्ष – चमेली राई
 चिचिला गाउँपालिका
अध्यक्ष – सन्तोष गुरुङ
उपाध्यक्ष – विष्णुमाया राई
 भोटखोला गाउँपालिका
अध्यक्ष – वाङ्गदावी भोटे
उपाध्यक्ष – थुन्दुक भोटे
भोजपुर जिल्ला
 षढानन्द नगरपालिका
प्रमुख – सुरेन्द्र उदास
उप–प्रमुख – मेरिका राई
 भोजपुर नगरपालिका
प्रमुख – गणेश श्रेष्ठ
उप–प्रमुख –ममिता राई
 हतुवागढी गाउँपालिका
अध्यक्ष – पे्रमकुमार राई
उपाध्यक्ष – चन्द्रमा राई
 रामप्रसाद राई गाउँपालिका
अध्यक्ष – विजय राई
उपाध्यक्ष – कृतिका राई
 आमचोक गाउँपालिका
अध्यक्ष – बहादुर राई
उपाध्यक्ष – दिव्यकला राई
 पौवादुङ्गमा गाउँपालिका
अध्यक्ष – किरण राई
उपाध्यक्ष – ज्योत्सना राई
 अरुण गाउँपालिका
अध्यक्ष – नारायणप्रसाद घिमिरे
उपाध्यक्ष – कविता राई
 साल्पासिलिछो गाउँपालिका
अध्यक्ष – खगेन्द्र राई ९माओवादी केन्द्र०
उपाध्यक्ष – धनकुमारी राई
 ट्याम्केमैयुँ गाउँपालिका
अध्यक्ष – धु्रवराज राई
उपाध्यक्ष – ईन्द्रावती राई
खोटाङ जिल्ला
 हलेसीतुवाचुङ्ग नगरपालिका
प्रमुख – खडेन्द्र राई
उप–प्रमुख – मनिषा राई
 कपिलासगढी गाउँपालिका
अध्यक्ष– कृष्ण राई
उपाध्यक्ष – हिरादेवी वन
 ऐसेलुखर्क गाउँपालिका
अध्यक्ष – गृहबहादुर राई
उपाध्यक्ष – पुष्पकला भुजेल
 लामिडाँडा गाउँपालिका
अध्यक्ष – लिलाप्रसाद निरौला
उपाध्यक्ष – समला राई
 साकेला गाउँपालिका
अध्यक्ष – आश्विनचन्द्र राई
उपाध्यक्ष – चन्द्रकला ढकाल
 दिपु्रङ्ग गाउँपालिका
अध्यक्ष – अर्जुन रोक्का
उपाध्यक्ष – अम्बिका राई
 खोटाङ गाउँपालिका
अध्यक्ष – प्रदिपकुमार राई
उपाध्यक्ष –कविता राई
 बराहपोखरी गाउँपालिका
अध्यक्ष – गणेशप्रसाद कोइराला
उपाध्यक्ष – गोमा मगर
 जन्तेढुङ्गा गाउँपालिका
अध्यक्ष – शंकर राई
उपाध्यक्ष – विमला राई
 रुपाकोट मजुवागढी नगरपालिका
प्रमुख – दिपनारायण रिजाल
उपप्रमुख – बिणादेवी राई
ओखलढुंगा जिल्ला
 सिद्धिचरण नगरपालिका
प्रमुख – मोहनकुमार श्रेष्ठ
उप–प्रमुख – इच्छाकुमारी गुरुङ
 खिजिदेम्वा गाउँपालिका
अध्यक्ष– लाक्पागेल्वु शेर्पा
उपाध्यक्ष – पार्वती पौडेल रोका
 चम्पादेवी गाउँपालिका
अध्यक्ष – हरिप्रसाद घिमिरे
उपाध्यक्ष – कल्पना थापा
 चिसंखुगढी गाउँपालिका
अध्यक्ष – भीमबहादुर थापामगर
उपाध्यक्ष – सुष्मा राई
 मानेभञ्ज्याङ गाउँपालिका
अध्यक्ष – रुपलाल तामाङ
उपाध्यक्ष – भावना राई
 मोलुम गाउँपालिका
अध्यक्ष – मणिराज राई
उपाध्यक्ष – हेमकला धमला
 लिखु गाउँपालिका
अध्यक्ष – गोविन्दबहादुर पौडेल
उपाध्यक्ष – शान्ता ढुंगेल
 सुनकोशी गाउँपालिका
अध्यक्ष – ज्ञानबहादुर खड्का
उपाध्यक्ष – मुना श्रेष्ठ
उदयपुर जिल्ला
 बेलका नगरपालिका
प्रमुख – दुर्गाकुमार थापा ९स्वस्ती०
उप–प्रमुख – राजकुमारी चौधरी
 चौडण्डीगढी नगरपालिका
प्रमुख – नरेन्द्रकुमार राउत
उप–प्रमुख – कान्ता राई
 कटारी नगरपालिका
प्रमुख –ज्ञानेन्द्र श्रेष्ठ
उप–प्रमुख – भीमकुमारी राउत
 त्रियुगा नगरपालिका
प्रमुख – बलदेव चौधरी
उपप्रमुख – गिता रेग्मी
 ताप्ली गाउँपालिका
अध्यक्ष – उद्धवसिंह थापा
उपाध्यक्ष – कमलामाया राई
 सुनकोशी गाउँपालिका
अध्यक्ष – भलराज राई
उपाध्यक्ष – लक्ष्मीदेवी कार्की
 रौतादेवी गाउँपालिका
अध्यक्ष – गजेन्द्र खड्का
उपाध्यक्ष – कुमारी रानामगर ज्यूठकुरी
 उदयपुरगढी गाउँपालिका
अध्यक्ष –मानबहादुर रानामगर
उपाध्यक्ष – सानु कार्की राउत
सोलुखुम्बु जिल्ला
 सोलुदुधकुण्ड नगरपालिका
प्रमुख – आङइगेल शेर्पा ९झलक शेर्पा०
उप–प्रमुख – कल्पना राई
 लिखुपिके गाउँपालिका
अध्यक्ष – पोष्टकुमार कार्की
उपाध्यक्ष – पल्मु शेर्पा
 महाकुलुङ्ग गाउँपालिका
अध्यक्ष – नरेन्द्र राई
उपाध्यक्ष – सुवधनी राई
 नेचासल्यान गाउँपालिका
अध्यक्ष – डुफकुमार बास्तोला
उपाध्यक्ष – सविना राई
 दुधकौशिका गाउँपालिका
अध्यक्ष – श्यामकुमार राई
उपाध्यक्ष – कल्पना गिरी बस्नेत
 खुम्बु पासाङ्गल्हामु गाउँपालिका
अध्यक्ष – ङिमदोर्जी शेर्पा
उपाध्यक्ष – टासी ल्हामु शेर्पा
 दुधकोशी गाउँपालिका
अध्यक्ष – बुद्धिकिरण राई
उपाध्यक्ष – जुनिता मगर
 सोताङ गाउँपालिका
अध्यक्ष – वीरबहादुर राई
उपाध्यक्ष – लक्ष्मी कार्की बस्नेत
प्रदेश नम्बर ५
परासी जिल्ला
 सरावल गाउँपालिका
अध्यक्ष – प्रल्हाद पासवान
उपाध्यक्ष – पानपत्ति चौधरी फौजदार
 पाल्हीनन्दन गाउँपालिका
अध्यक्ष – सुरेश तेली
उपाध्यक्ष – सकुन्तला देवी पटनवार
 प्रतापपुर गाउँपालिका
अध्यक्ष – दुधनाथ गुप्ता
उपाध्यक्ष – मिनाकुमारी कक्षपति
 सुस्ता गाउँपालिका
अध्यक्ष – रामपसाद पाण्डे
उपाध्यक्ष – ईन्द्रकुमारी थरुनी
 बर्दघाट नगरपालिका
प्रमुख – धीरज शर्मा ९बस्याल०
उपप्रमुख – माया पौडेल
 सुनवल नगरपालिका
प्रमुख – विमला अर्याल
उपप्रमुख – दधिराम अर्याल
 रामग्राम नगरपालिका
प्रमुख – उमाशंकर चौधरी
उपप्रमुख – उमा यादव
रुपन्देही जिल्ला
 बुटवल उप–महानगरपालिका
प्रमुख – शिवराज सुवेदी
उपप्रमुख – गोमा आचार्य
 देवदह नगरपालिका
प्रमुख – टिकाराम चापागाई
उपप्रमुख – विद्या गुरुङ
 तिलोत्तमा नगरपालिका
प्रमुख – वासुदेव घिमिरे
उपप्रमुख – जागेश्वरी चौधरी
 सैनामैना नगरपालिका
प्रमुख – चित्रबहादुर केसी
उपप्रमुख – विना रानामगर
 ओमसतीया गाउँपालिका
अध्यक्ष – ईन्द्रजीत यादव
उपाध्यक्ष – राजकुमारी चौधरी
 रोहिणी गाउँपालिका
अध्यक्ष – नरसिंह चौधरी
उपाध्यक्ष – अनिता हरिजन
 सिद्धार्थनगर नगरपालिका
प्रमुख – हरि अधिकारी
उपप्रमुख – उमा काफ्ले
 मायादेवी गाउँपालिका
अध्यक्ष – शान्तिदेवी लोध
उपाध्यक्ष– कपिलमुनि यादव
 मर्चवारीमाई गाउँपालिका
अध्यक्ष – किशुन बरई
उपाध्यक्ष – वृन्दा गौण
 सम्मरीमाई गाउँपालिका
अध्यक्ष – सुभान मुसल्मान
उपाध्यक्ष – रेश्मी धोवी
 कोटहीमाई गाउँपालिका
अध्यक्ष – विन्द्याचल यादव
उपाध्यक्ष – गंगादेवी ठटेर
 लुम्बिनी साँस्कृतिक नगरपालिका
प्रमुख –
उपप्रमुख – ईन्साफ मुसलमान
 गैडहवा गाउँपालिका
अध्यक्ष – सुरेन्द्रकुमार पौडेल
उपाध्यक्ष – कलावती जैसवाल
 कञ्चन गाउँपालिका
अध्यक्ष – गोकर्ण क्षेत्री
उपाध्यक्ष – गोमा तरामु
 शुद्धोधन गाउँपालिका
अध्यक्ष – किसुनचन चौधरी
उपाध्यक्ष – शान्ता ज्ञवाली
 सियारी गाउँपालिका
अध्यक्ष – अयोध्या चौधरी
उपाध्यक्ष – अमृता गुरुङ
 कपिलवस्तु जिल्ला
 वाणगंगा नगरलालिका
प्रमुख – विमला घिमिरे
उपप्रमुख – चक्रपाणि अर्याल
 वुद्धभूमि नगरपालिका
प्रमुख – रुपेश श्रेष्ठ
उपप्रमुख – मञ्जु चौधरी
 शिवराज नगरपालिका
प्रमुख – नेत्रराज अधिकारी
उपप्रमुख – शिवकुमारी चौधरी
 कृष्णनगर नगरपालिका
प्रमुख – सुशील श्रीवास्तव
उपप्रमुख – सपुरन निशा
 महारागञ्ज नगरपालिका
प्रमुख – मैराज खान
उपप्रमुख –
 कपिलवस्तु नगरपालिका
प्रमुख – रोब अहमत खाँ
उपप्रमुख – सरिता आचार्य
 विजयनगर गाउँपालिका
अध्यक्ष – गोपाल थापा
उपाध्यक्ष –
 यसोधरा गाउँपालिका
अध्यक्ष – हरम सरिफ मुसल्मान
उपाध्यक्ष – साधिका यादव
 मायादेवी गाउँपालिका
अध्यक्ष – फौजिया नसिम
उपाध्यक्ष – राधेश्याम कुर्मी
 शुद्धोधन गाउँपालिका
अध्यक्ष – अब्दुल मुजिम खाँ
उपाध्यक्ष – राधिका यादव
 दाङ जिल्ला
 तुलसीपुर उप–महानगरपालिका
प्रमुख – घनश्याम पाण्डे
उपप्रमुख – माया आचार्य
 घोराही उप–महानगरपालिका
प्रमुख – नरुलाल चौधरी
उपप्रमुख – सिता न्यौपाने
 बबई गाउँपालिका
अध्यक्ष – भुवनेश्वर पौडेल
उपाध्यक्ष – सावित्रा विश्वकर्मा
 शान्तिनगर गाउँपालिका
अध्यक्ष – विष्णुबहादुर केसी
उपाध्यक्ष – खिमा पाण्डे
 दंगीशरण गाउँपालिका
अध्यक्ष – भागिराम चौधरी
उपाध्यक्ष – सीमा न्यौपाने
 वंगलाचुली गाउँपालिका
अध्यक्ष – गिरबहादुर कँवर
उपाध्यक्ष – तारा थापा
 राप्ती गाउँपालिका
अध्यक्ष – खिमबहादुर केसी
उपाध्यक्ष – हिमानी न्यौपाने
 गढवा गाउँपालिका
अध्यक्ष – सहजराम यादव
उपाध्यक्ष – शान्ती चौधरी
 राजपुर गाउँपालिका
अध्यक्ष – कुलराज गिरी
उपाध्यक्ष – सीता यादव
 लमही नगरपालिका
अध्यक्ष – कुलबहादुर केसी
उपाध्यक्ष – मीना गुरुङ
बाँके जिल्ला
 नेपालगञ्ज उप–महानगरपालिका
प्रमुख – समसुद्दिन सिद्धिकी
उपप्रमुख – शान्तीदेवी ढकाल
 नरैनापुर गाउँपालिका
अध्यक्ष – बिक्रम यादव
उपाध्यक्ष – सुनितादेवी यादव
 राप्ती सोनारी गाउँपालिका
अध्यक्ष – तुलसीराम थारु
उपाध्यक्ष – चमेली वाकवल
 वैजनाथ गाउँपालिका
अध्यक्ष – मानबहादुर रुचाल
उपाध्यक्ष – शारदा रेग्मी विश्वकर्मा
 खजुरा गाउँपालिका
अध्यक्ष – किस्मतकुमार कक्षपति
उपाध्यक्ष – एकमाया विश्वकर्मा
 डुडुवा गाउँपालिका
अध्यक्ष – सकिल अहमद खाँ
उपाध्यक्ष – कृष्णावती पाण्डे
 जानकी गाउँपालिका
अध्यक्ष – रामनिवास यादव
उपाध्यक्ष – भुमिसरा धिताल
 कोहलपुर नगरपालिका
प्रमुख – लुटबहादुर रावत
उपप्रमुख – कृष्णाकुमारी चौधरी
 बर्दिया जिल्ला
 गुलरिया नगरपालिका
प्रमुख – हरिप्रसाद ज्ञवाली
उपप्रमुख – टिका सम्सेली
 मधुवन नगरपालिका
प्रमुख – दुर्गाबहादुर ओली
उपप्रमुख – हिरा चौधरी
 राजापुर नगरपालिका
प्रमुख – पाहारी थारु
उपप्रमुख – कृष्णी थारु
 बारबर्दिया नगरपालिका
प्रमुख – रामबहादुर चौधरी
उपप्रमुख – पुष्पा ओली
 ठाकुरबाबा नगरपालिका
प्रमुख – घननारायण श्रेष्ठ
उपप्रमुख – विना भट्टराई
 बाँसगढी नगरपालिका
प्रमुख – शालिकराम अधिकारी
उपप्रमुख – सुष्मा चौधरी
 बढैयाताल गाउँपालिका
अध्यक्ष – लालबहादुर श्रेष्ठ
उपाध्यक्ष – दीपा गौतम
 गेरुवा गाउँपालिका
अध्यक्ष – नुतनकुमार थारु
उपाध्यक्ष – मञ्जु शर्मा
रोल्पा जिल्ला
 रुन्टीगढी गाउँपालिका
अध्यक्ष – वालाराम बुढा
उपाध्यक्ष – छमाया पुन
 त्रिवेणी गाउँपालिका
अध्यक्ष – शान्तकुमार ओली
उपाध्यक्ष – सावित्रा बुढा मगर
 माडी गाउँपालिका
उपाध्यक्ष– प्रेमबहादुर घर्तीमगर
 सुकिदह गाउँपालिका
अध्यक्ष – रोशनकुमार ओली
उपाध्यक्ष – निर्मलाकुुमारी ओली
 दुईखोली गाउँपालिका
अध्यक्ष – लोकेन्द्र घर्तीमगर
उपाध्यक्ष – कमला रोकामगर
 थवाङ गाउँपालिका
अध्यक्ष – हितबहादुर रोकामगर
उपाध्यक्ष – धनकुमारी बुढामगर
 सुनछहरी गाउँपालिका
अध्यक्ष – रिमु खत्री
उपाध्यक्ष – कर्मा रोकामगर
 लुङ्ग्री गाउँपालिका
अध्यक्ष – राजेन्द्र बुढाथोकी
उपाध्यक्ष – नमकली बानियाँ
 सुवर्णावती गाउँपालिका
अध्यक्ष – खिमचन्द्र पुनमगर
उपाध्यक्ष – लक्ष्मी नेपाली
 रोल्पा नगरपालिका
प्रमुख – नन्दकुमार आचार्य
उपप्रमुख –मिना शर्मा
रुकुम जिल्ला
 पुठा उत्तरगंगा गाउँपालिका
अध्यक्ष – भिउमान घर्ती
उपाध्यक्ष – सिता घपाने
 सिस्ने गाउँपालिका
अध्यक्ष – नन्दलाल शर्मा
उपाध्यक्ष – नुमेन्द्र खड्का
 भूमे गाउँपालिका
अध्यक्ष – आशा स्वर्णकार
उपाध्यक्ष – कमानसिंह डाँगी
९९० प्यूठान जिल्ला
 झिमरुक गाउँपालिका
अध्यक्ष – मानबहादुर जिसी
उपाध्यक्ष – देवा गिरी
 नौबहिनी गाउँपालिका
अध्यक्ष – डिलबहादुर थापामगर
उपाध्यक्ष – चित्रकली बुढा
 गौमुखी गाउँपालिका
अध्यक्ष – रतिमान राना
उपाध्यक्ष – ज्ञानुमाया केसी
 मल्लरानी गाउँपालिका
अध्यक्ष – इमानसिंह भारती
उपाध्यक्ष – सरिता पोखरेल
 ऐरावती गाउँपालिका
अध्यक्ष – टिकाबहादुर गुरुङ
उपाध्यक्ष – यमा खड्का
 सरुमारानी गाउँपालिका
अध्यक्ष – झगबहादुर विश्वकर्मा
उपाध्यक्ष – मिना सोमै मगर
 माण्डवी गाउँपालिका
अध्यक्ष – श्रीधर रोका
उपाध्यक्ष – सम्झना घर्तीमगर
 स्वर्गद्वारी नगरपालिका
प्रमुख – नेत्रबहादुर रोकाय
उपप्रमुख – गोमा रेग्मी
 प्यूठान नगरपालिका
प्रमुख – तुल्सीराम शर्मा
उपप्रमुख – शान्ता आचार्य
अर्घाखाँची जिल्ला
 सन्धिखर्क नगरपालिका
प्रमुख – कृष्णप्रसाद श्रेष्ठ
उपप्रमुख – ईश्वरा पोख्रेल
 शितगंगा नगरपालिका
प्रमुख – बसन्तकुमार श्रेष्ठ
उपप्रमुख – गीता भाट
 भूमिकास्थान नगरपालिका
प्रमुख – पिताम्बर भुसाल
उपप्रमुख – सुनिता वेलवासे
 मालारानी गाउँपालिका
अध्यक्ष – वालकृष्ण आचार्य
उपाध्यक्ष – प्रमिला क्षेत्री
 छत्रदेव गाउँपालिका
अध्यक्ष – ऋषिराम अधिकारी
उपाध्यक्ष – मनिषा शर्मा पन्थी
 पाणिनी गाउँपालिका
अध्यक्ष–जीवनारायण कोइराला
उपाध्यक्ष – लक्ष्मी गौतम
 गुल्मी जिल्ला
 कालीगण्डकी गाउँपालिका
अध्यक्ष – टिकाराम ढकाल
उपाध्यक्ष – चन्द्रा पराजुली
 सत्यवती गाउँपालिका
अध्यक्ष – अमर सिंजापति
उपाध्यक्ष – सूवर्ण शेरचन शाही
 चन्द्रकोट गाउँपालिका
अध्यक्ष – मिमलाल श्रेष्ठ
उपाध्यक्ष – राधिका अर्याल
 मुसिकोट नगरपालिका
प्रमुख – सोमनाथ सापकोटा
उपप्रमुख – कमला शर्मा
 रुरु गाउँपालिका
अध्यक्ष – निलकण्ठ गौतम
उपाध्यक्ष – लक्ष्मी पन्थ
 छत्रकोट गाउँपालिका
अध्यक्ष – मधुकृष्ण पन्थ
उपाध्यक्ष – नर्मदा भण्डारी
 गुल्मीदरवार गाउँपालिका
अध्यक्ष – कृष्णबहादुर भुसाल
उपाध्यक्ष – सुशिला पुनमगर
 रेसुङ्गा नगरपालिका
प्रमुख – डिल्लीराज भुसाल
उपप्रमुख – ललिता गौतम
 धुर्कोट गाउँपालिका
अध्यक्ष – कृष्ण घिमिरे
उपाध्यक्ष – रिता थापा काउछा
 मदाने गाउँपालिका
अध्यक्ष – दानबहादुर केसी
उपाध्यक्ष – सरिता खड्का
 मालिका गाउँपालिका
अध्यक्ष – रितबहादुर थापा
उपाध्यक्ष – देवा अर्याल
 ईस्मा गाउँपालिका
अध्यक्ष – लक्ष्मण विष्ट
उपाध्यक्ष – विमला खत्री
पाल्पा जिल्ला
 निस्दी गाउँपालिका
अध्यक्ष – मुक्तबहादुर सारु
उपाध्यक्ष – रिता अर्याल
 रामपुर नगरपालिका
प्रमुख – राजुप्रसाद श्रेष्ठ
उपप्रमुख – दुर्गादेवी राना
 पूर्वखोला गाउँपालिका
अध्यक्ष – नुनबहादुर थापामगर
उपाध्यक्ष – भागिरथी भट्टराई
 रम्भा गाउँपालिका
अध्यक्ष – विष्णुप्रसाद भण्डारी
उपाध्यक्ष – राधा श्रेष्ठ
 माथागढी गाउँपालिका
अध्यक्ष – विमल काफ्ले
उपाध्यक्ष – माया चिदीमगर
 तिनाउ गाउँपालिका
अध्यक्ष – ओमबहादुर घर्तीमगर
उपाध्यक्ष – दमयन्ती थापामगर
 वगनासकाली गाउँपालिका
अध्यक्ष – देवीप्रसाद वस्याल
उपाध्यक्ष – सरस्वती चिदीमगर
 तानसेन नगरपालिका
अध्यक्ष – अशोककुमार शाही
उपाध्यक्ष – लक्ष्मी पाठक
 रिब्दीकोट गाउँपालिका
अध्यक्ष – नारायणबहादुर जीसी
उपाध्यक्ष – लक्ष्मी खनाल
 रैनादेवी छहरा गाउँपालिका
अध्यक्ष – रामबहादुर राउत
उपाध्यक्ष – गोमा रास्कोटीमगर
प्रदेश नम्बर ७
अछाम
क्रसंं उम्मेदवारको नाम उम्मेदवार हुने पद तह
१ हर्कबहादुर साउद अध्यक्ष चौरपाटी गा।पा
२ शुशीला बोगटी उपाध्यक्ष चौरपाटी गा।पा।
३ डम्बर नेपाली अध्यक्ष मेल्लेख गा। पा
४ समिताकुमारी महर ९साउद० उपाध्यक्ष मेल्लेख गा। पा
५ कमलराज तिमिल्सेना अध्यक्ष बान्नीगढी गा।पा।
६ निर्मला रावल उपाध्यक्ष बान्नीगढी गा।पा।
७ चक्रबहादुर रावल अध्यक्ष रामारोशन गा।पा।
८ बिन्द्रा साउद उपाध्यक्ष रामारोशन गा।पा
९ पदमबहादुर बोेहरा प्रमुख मंगलसेन न।पा
१० सरिता उपाध्याय उपप्रमुख मंगलसेन न।पा।
११ नन्दबहादुर कडायत प्रमुख पञ्चदेवल न।पा
१२ लक्ष्मी बोगटी उपप्रमुख पञ्चदेवल न।पा।
१३ पदमबहादुर बुढा अध्यक्ष तुर्माखाद गा।पा।
१४ गौमती शाही उपाध्यक्ष तुर्माखाद गा।पा।
१५ दीपकप्रसाद अधिकारी प्रमुख कमलबजार न।पा।
१६ मना अधिकारी उपप्रमुख कमलबजार न।पा।
१७ कलबहादुर कुँवर प्रमुख साफेबगर न।पा।
१८ विर्मला बुडथापा उपप्रमुख साफेबगर न।पा।
१९ नवराज साउद अध्यक्ष ढकारी गा।पा।
२० हेमा शाही उपाध्यक्ष ढकारी गा।पा।
कञ्चनपुर
१ किशोर लिम्बु अध्यक्ष महाकाली न।पा।
२ चिनी गिरी उपाध्यक्ष महाकालीन।पा।
३ सुरेन्द्र बिष्ट अध्यक्ष भीमदत्त न।पा।
४ माया पन्त उपाध्यक्ष भीमदत्त न।पा।
५ अशोककुमार चन्द अध्यक्ष वेदकोट न।पा।
६ सुशीला सिंह उपाध्यक्ष वेदकोट न।पा।
७ रणबहादुर महरा अध्यक्ष शुक्ला– फाँटा न।पा।
८ तुलसीदेवी हमाल उपाध्यक्ष शुक्लाफाँटा न।पा।
९ कर्णबहादुर हमाल प्रमुख कृष्णपुर न।पा।
१० रमिताकुमारी राना उपप्रमुमुख कृष्णपुर न।पा।
११ जीवनराज थापा प्रमुख पुनर्वास न।पा।
१२ शारदा शर्मा बिष्ट उपप्रमुख पुनर्वासन।पा।
१३ पल्लवराज भट्ट अध्यक्ष बेलौरी न।पा।
१४ चित्राकुमारी चौधरी उपाध्यक्ष बेलौरी न।पा।
१५ धनबहादुर थापा प्रमुख बेलडाँडीगा।पा।
१६ कमलादेवी कार्की उपप्रमुख बेलडाडी गा।पा।
कैलाली
१ तपेन्द्र रावल प्रमुख टिकापुर
२ कमला के।सी। उपप्रमुख टिकापुर
३ महादेब बजगाई प्रमुख लम्की चुहा न।पा।
४ टिका थापा उपप्रमुख लम्की चुहा न।पा।
५ प्रदीप मल्ल प्रमुख भजनी न।पा।
६ मधुमती चौधरी उपप्रमुख भजनी न।पा।
७ ममताप्रसाद चौधरी प्रमुख घोडाघोडी न।पा।
८ प्रेमकुमारी थापा उपप्रमुख घोडाघोडी न।पा।
९ भीमबहादुर देउवा प्रमुख गौरीगंगागा।पा।
१० अन्चला चौधरी उपप्रमुख गौरीगंगान।पा।
११ हरिसिंह साउँद प्रमुख गोदावरी न।पा।
१२ रत्ना कडायत उपप्रमुख गोदावरी न।पा।
१३ जगत चौधरी अध्यक्ष जानकी गा।पा।
१४ गंगा थापा उपाध्यक्ष जानकी गा।पा।
१५ नवलसिंह रावल अध्यक्ष मोहन्याल गा।पा।
१६ पूजादेवी बुढामगर उपाध्यक्ष मोहन्याल गा।पा।
१७ कर्ण कुवँर अध्यक्ष बर्दगोरीया गापा
१८ सावित्रा सापकोटा उपाध्यक्ष बर्दगो रिया गापा
१९ प्रेमलाल चौधरी अध्यक्ष जोशीपुरगा।पा।
२० गोमादेवी चौधरी उपाध्यक्ष जोशीपुरगा।पा।
२१ रामप्रसाद चौधरी अध्यक्ष कैलाली गा।पा।
२२ झुमादेवी चौधरी उपाध्यक्ष कैलाली गा।पा।
२३ धनबहादुर रोकामगर अध्यक्ष चुरे गा।पा।
२४ दिपादेवी साउँद उपाध्यक्ष चुरे गा।पा।
२५ दुर्गाप्रसाद जोशी प्रमुख धनगढी उ।म।न।पा।
२६ रुक्मिणी देवकोटा उप प्रमुख धनगढी उमनपा
डडेल्धुरा
१ तुलाराम बोहरा अध्यक्ष आलीताल गा।पा।
२ हरीनादेवी वोगटी उपाध्यक्ष आलीताल गा।पा।
३ कविन्द्रबहादुर विष्ट अध्यक्ष नवदुर्गा गा।पा।
४ जयन्ती बुढा ऐर उपाध्यक्ष नवदुर्गा गा।पा।
५ वीरेन्द्र मल्ल अध्यक्ष गन्यापधुरा गा।पा।
६ कृष्णादेवी पनेरु ९ओझा० उपाध्यक्ष गन्यापधुरा गा।पा।
७ धनबहादुर साउँद अध्यक्ष अजयमेरु गा।पा।
८ सुष्मिता पन्त उपाध्यक्ष अजयमेरु गा।पा।
९ विष्णुबहादुर ठकुराठी अध्यक्ष भाग्यश्वर गा।पा।
१० कमला माली उपाध्यक्ष भाग्यश्वर गा।पा।
११ विश्वेश्वरप्रसाद ओझा प्रमुख अमरगढी न।पा।
१२
संगिता भण्डारी उपप्रमुख अमगरगढी न।पा।
१३ तारीसिंह बोहरा प्रमुख परशुराम न।पा।
१४ दमयन्ती धामी उपप्रमुख परशुराम न।पा।
डोटी
१। यज्ञराज जोशी अध्यक्ष के।आई।सिंह गा।पा।
२।
लक्ष्मीदेवी जोशी उपाध्यक्ष के।आई। सिंह गापा
३ टेकबहादुर रोकाया अध्यक्ष आदर्श गा।पा।
४ कमलादेवी ओझा उपाध्यक्ष आदर्श गा।पा।
५ तेज बहादुर डुम्रेल अध्यक्ष सायल गा।पा।
६ विष्णादेवी सिंह उपाध्यक्ष सायल गा।पा।
७ दुर्गादत्त ओझा अध्यक्ष जोरायल गा।पा।
८ जमुना कुमारी वोहरा उपाध्यक्ष जोरायल गा।पा।
९ दीर्घराज वोगटी अध्यक्ष पूर्विचौकी गा।पा।
१० भक्त साउद अध्यक्ष बढीकेदार गा।पा।
११ भुवन बम मल्ल उपाध्यक्ष बढीकेदार गा।पा।
१२ निर्मलादेवी ९मिना० साउद उपाध्यक्ष पूर्विचौकी गा।पा।
१३ टेकबहादुर बम अध्यक्ष वोगटान गा।पा।
१४ भगवती बम उपाध्यक्ष वोगटान गा।पा।
१५ मञ्जु मलासी अध्यक्ष सिलगढी दिपायल नपा
१६ शिवराज खड्का उपाध्यक्ष सिलगढी दिपायल न।पा।
१७ शेरबहादुर मल्ल अध्यक्ष शिखर न।पा।
१८ राधिका बोहरा उपाध्यक्ष शिखर न।पा।
दार्चुला
१ दिलिपसिंह डडाल अध्यक्ष ब्यास न।पा।
२ तिरा कुवँर उपाध्यक्ष ब्यास न।पा।
३ धर्मानन्द सिंह मन्याल अध्यक्ष अपि हिमाल गा।पा।
४ उर्मिला बोहरा उपाध्यक्ष अपि हिमाल गा।पा।
५ देवसिंह महर अध्यक्ष मार्मा गा।पा।
६ कमला बिष्ट उपाध्यक्ष मार्मा गापा
७ प्रेम सिंह धामी अध्यक्ष नौगाड गा।पा।
८ गौरी देवी ठगुन्ना उपाध्यक्ष नौगाड गा।पा।
९ परमानन्द जोशी अध्यक्ष लेकम गा।पा।
१० माधवी जोशी उपाध्यक्ष लेकम गा।पा।
११ मोहन सिंह धामी अध्यक्ष मालिकार्जुन गा।पा।
१२
पुष्पा अवस्थी उपाध्यक्ष मालिकार्जुन गा।पा।
१३ गंगा दत्त जोशी प्रमुख शैल्य शिखर न।पा।
१४ माधवी कु। धामी उपप्रमुख शैल्य शिखर न।पा।
१५ नरसिंह चैंसिर प्रमुख महाकाली न।पा।
१६ दुर्गा धामी उपप्रमुख महाकाली न।पा।
१७ नरेन्द्रबहादुर बडाल अध्यक्ष दुहुँ गा।पा।
१८ राजेश्वरी बम उपाध्यक्ष दुहुँ गा।पा।
बझाङ
१ मानवीर बोहरा अध्यक्ष काडा गाउँपालिका
२ डोल्मा तामाङ्घ उपाध्यक्ष काडा गाउँपालिका
३ लालबहादुर बिष्ट अध्यक्ष तल्कोट गा।पा।
४ धनलक्ष्मी खत्री उपाध्यक्ष तल्कोट गा।पा।
५ कर्णबहादुर कठायत अध्यक्ष मष्टा गा।पा।
६ भगवती बोहरा उपाध्यक्ष मष्टा गा।पा।
७ शेरबहादुर बोहरा अध्यक्ष सुर्मा गा।पा।
८ मातादेबी बोहरा उपाध्यक्ष सुर्मा गा।पा।
९ अक्कलबहादुर धामी अध्यक्ष छबिसपाथीभरा गा।पा।
१० राधिका रताला उपाध्यक्ष छबिसपाथीभरा गा।पा।
११ मिश्रबहादुर रोकाया अध्यक्ष खप्तड छान्ना गा।पा।
१२ पावसरा थापा उपाध्यक्ष खप्तड छान्ना गापा
बाजुरा
१ गगनबहादुर रावल प्रमुख बडिमालिका न।पा।
२ गीताकुमारी रावल उपप्रमुख बडिमालिका न।पा।
३ जनककुमार बोहरा प्रमुख बुढिनन्दान।पा।
४ सृष्टि रेग्मी उपप्रमुख बुढिनन्दान।पा।
५ रामबहादुर बाँनिया प्रमुख बुढिगंगा न।पा।
६ माया खड्का ९कुँवर० उपप्रमुख बुढिगंगा न।पा।
७ जंग बुढा प्रमुख त्रिवेणी न।पा
८ पार्वती थापा ९बिष्ट० उपप्रमुख त्रिवेणी न।पा
९ अजबहादुर मल्ल अध्यक्ष हिमाली गा।पा।
१० राजकला सार्की उपाध्यक्ष हिमाली गा।पा।
११ चिरन्जीवी शाही अध्यक्ष स्वामीकात्र्तिक गा।पा।
१२ मिमा बुढा उपाध्यक्ष स्वामीकात्र्तिक गा।पा।
१३ कालीबहादुर शाही अध्यक्ष पाण्डवगुफा गा।पा।
१४ ऐना गिरी उपाध्यक्ष पाण्डवगुफा गा।पा।
१५ हरिबहादुर रोकाया अध्यक्ष गौमुल गा“उपालिका
१६ सीता थापा उपाध्यक्ष गौमुल गा“उपालिका
१७ लालबहादुर ओली अध्यक्ष छेडेदह गा।पा।
१८ पबित्रा शाही उपाध्यक्ष छेडेदह गा।पा।
बैतडी
१ जगदिशसिंह नायक अध्यक्ष मेलौली न।पा।
२ मानमती भट्ट उपाध्यक्ष मेलौली न।पा।
३ नरेश विक अध्यक्ष पाटन न।पा।
४ दुरादेवी भट्टराई उपाध्यक्ष पाटन न। पा।
५ देवी दत्त भट्ट अध्यक्ष दशरथ चन्द न।पा।
६ सरस्वती नेपाली उपाध्यक्ष दशरथ चन्द नपा
७ कर्णबहादुर कुँवर अध्यक्ष प्ुारचौडी।न।पा।
८ जानकी साउद उपाध्यक्ष प्ुारचौडी।न।पा।
९ नरेन्द्रबहादुर विष्ट प्रमुख सुर्नया गा।पा।
१० लीलाकुमारी बिष्ट
उपप्रमुख सुर्नया गा।पा।
११ चक्र कार्की प्रमुख दोगडा केदार गा।पा।
१२ पार्वती ऐर कार्की उपप्रमुख दोगडा केदार गा।पा।
१३ गोरखबहादुर चन्द अध्यक्ष पञ्चेश्वर गा।पा।
१४ विना भट्ट उपाध्यक्ष पञ्चेश्वर गा।पा।
१५ जसवीर बोहरा प्रमुख सिगास गा।पा।
१६ भृकुटी चन्द उपप्रमुख सिगास गा।पा।
१७ भरत मडै प्रमुख शिवनथ गा।पा।
१८ कुस्मा चन्द उपप्रमुख शिवनाथ गा।पा।
१९ उकेन्द्रबहादुर बोहरा अध्यक्ष डिलासैनी गा।पा।
२० पार्वतीकुमारी भण्डारी ९राना० उपाध्यक्ष डिलासैनी गा।पा।

 

प्रतिक्रिया दिनुहोस
यती विमान दुर्घटनास्थलमा श्रद्धाञ्जली सभा

    एकातिर बुद्ध धर्मालम्बीले आफ्नै परम्परा अनुसार पूजापाठ, अर्कोतिर हिन्दु धर्मावलम्बी ।

बानेश्वरमा सुकुम्बासीहरुको सडक धर्ना

    स्थायी विकल्प विना नहटाउन माग गर्दै सुकुम्बासीहरुले नयाँबानेश्वरमा धर्ना दिएका छन्

गृहमन्त्री लामिछानेको मुद्दाको सुनुवाइ सकियो

    उपप्रधान एवं गृहमन्त्री रवि लामिछानेको नागरिकता विवादसम्बन्धी मुद्दाको सुनुवाइ सकिएको छ

वामदेव गौतम नेकपा एसमा जाने तयारी

    नेकपा एकीकृत समाजवादी पार्टीले घनश्याम भुसाललाई महासचिव बनाउनेगरी छलफल अघि बढाएको