समृद्ध इटहरी निर्माणका लागी प्रकाशको उम्मेदवारीकाठमाडौं /  पत्रकारितामा स्थापित नाम,इमान्दारितामा लोभलाग्दो कमाएको इनाम, ख्याती र पुरस्कारको चांङले चुलिएको नाम यतिबेला चुनाबी चटारोमा छ। पत्रकार महासंघको केन्द्रिय सदस्य हुदै नेपाली कांग्रेसको महासमिती सदस्यको परिचय बनाईसकेका उनै प्रकाशचन्द्र परियार यतिबेला साझा पार्टीको तर्फबाट स्थानीय तहको चुनावमा इटहरी उप–महानगरपालिकाको उप–प्रमुखको उम्मेदवार बनेका छन्।

अमेरिका, अस्ट्रेलियामा अध्ययन गरेका फरासिला परियारले स्नातकोत्तरसम्म अध्ययन गरेका छन् । कुनै नैतिक र सामाजिक रुपमा प्रश्न गर्न सक्ने आधारनै नराखेका परियार स्वच्छ छविको ,निश्कलंक युवाका रुपमा सिंगो नेपालमा परिचित छन्। समृद्ध इटहरी निर्माणका लागी उम्मेदवारी दिएको बताउने परियारले टहरा रहित इटहरी बनाउने संकल्प गरेका छन् । यसका अतिरिक्त इन्जिनियरिङ इन्फ्रास्त्रक्चर सहितको इटहरी, टहरा रहित इटहरी, हरियाली सहितको इटहरी र रिङरोड सहितको इटहरी निर्माणको लक्ष्य सहित त्यसको प्रप्तिका लागि उम्मेदवारी दिएको बताउने परियारलाई मतदाताले बिबेक पुर्याएर मतदान गर्ने बताएका छन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
एमाले कार्यकर्ता राष्ट्रपति भए हामी हराएरै छाड्छौं : गगन

    नेपाली कांग्रेसका महामन्त्री गगन थापाले राष्ट्रपतिमा एमालेले उठाएको उम्मेदवारलाई हराउन लाग्ने

विचार मिल्नेसँग पार्टी एकता गर्ने : विप्लव

    नेत्रविक्रम चन्द विप्लव नेतृत्वको नेपाल कम्युनिष्ट पार्टीले वैज्ञानिक समाजवादी सत्ताका लागि

ओली र प्रचण्डबीच बालकोटमा भेटवार्ता

    प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल प्रचण्ड र नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीबीच

नेपाल सरकारले सूचना प्रविधिको क्षेत्रमा लगानी गर्छ : सञ्चारमन्त्री शर्मा

    सञ्चार तथा सूचना प्रविधिमन्त्री रेखा शर्माले सरकारी डेटा सेन्टरहरुको मुख्य साँचो