चार गाउँपालिकामा राजपाले उम्मेदवारी दर्ता गरायोकाठमाडौं / निर्बाचन बहिष्कारमा लाठी मुंग्री लिएर सडकमा उत्रिएको राजपाले रुपन्देहीका स्थानीय तहमा भने स्वतन्त्र उम्मेदवारहरुको मनोनयन दर्ता गरेकाे छ।मर्चवार क्षेत्रमा पर्ने चारवटा गाउँपालिकामा राजपाका स्थानीय नेता कार्यकर्ताले आइतबार बिहानै सबै भन्दा पहिले स्वतन्त्र हैसियतमा उम्मेदवारी दर्ता गरेको स्थानीय नेता कार्यकर्ताले बताए।

राजपाका सांसद सर्वेन्द्रनाथ सुक्लाको निर्वाचन क्षेत्रमा पर्ने समरीमाई गाउँपालिकामा अशोक शुक्ला, मर्चवार गाउँपालिकामा राजकुमार सिंह, कटहीमाइ गाउँपालिकामा बालकिसुन त्रिपाठी, मायादेवी गाउँपालिकामा रामआधार यादवले उम्मेदवारी दिएका हुन्। अन्यत्र पनि राजपाका कार्यकर्ताले धमाधम स्वतन्त्र हैसियतमा उम्मेदवारी दर्ता गराएका छन् ।

 

प्रतिक्रिया दिनुहोस
एमाले कार्यकर्ता राष्ट्रपति भए हामी हराएरै छाड्छौं : गगन

    नेपाली कांग्रेसका महामन्त्री गगन थापाले राष्ट्रपतिमा एमालेले उठाएको उम्मेदवारलाई हराउन लाग्ने

विचार मिल्नेसँग पार्टी एकता गर्ने : विप्लव

    नेत्रविक्रम चन्द विप्लव नेतृत्वको नेपाल कम्युनिष्ट पार्टीले वैज्ञानिक समाजवादी सत्ताका लागि

ओली र प्रचण्डबीच बालकोटमा भेटवार्ता

    प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल प्रचण्ड र नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीबीच

नेपाल सरकारले सूचना प्रविधिको क्षेत्रमा लगानी गर्छ : सञ्चारमन्त्री शर्मा

    सञ्चार तथा सूचना प्रविधिमन्त्री रेखा शर्माले सरकारी डेटा सेन्टरहरुको मुख्य साँचो