चार गाउँपालिकामा राजपाले उम्मेदवारी दर्ता गरायोकाठमाडौं / निर्बाचन बहिष्कारमा लाठी मुंग्री लिएर सडकमा उत्रिएको राजपाले रुपन्देहीका स्थानीय तहमा भने स्वतन्त्र उम्मेदवारहरुको मनोनयन दर्ता गरेकाे छ।मर्चवार क्षेत्रमा पर्ने चारवटा गाउँपालिकामा राजपाका स्थानीय नेता कार्यकर्ताले आइतबार बिहानै सबै भन्दा पहिले स्वतन्त्र हैसियतमा उम्मेदवारी दर्ता गरेको स्थानीय नेता कार्यकर्ताले बताए।

राजपाका सांसद सर्वेन्द्रनाथ सुक्लाको निर्वाचन क्षेत्रमा पर्ने समरीमाई गाउँपालिकामा अशोक शुक्ला, मर्चवार गाउँपालिकामा राजकुमार सिंह, कटहीमाइ गाउँपालिकामा बालकिसुन त्रिपाठी, मायादेवी गाउँपालिकामा रामआधार यादवले उम्मेदवारी दिएका हुन्। अन्यत्र पनि राजपाका कार्यकर्ताले धमाधम स्वतन्त्र हैसियतमा उम्मेदवारी दर्ता गराएका छन् ।

 

प्रतिक्रिया दिनुहोस
करका दर व्यापारीले तोक्छ, जनता लुटिएको छ : अध्यक्ष ओली

      नेकपा (एमाले)का अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले अहिलेको सरकारबाट जनता लुटिएकाले

मुख्यमन्त्री र मन्त्रीहरु नै देउवा सरकारविरुद्ध धर्ना

    पटक-पटक आग्रह गर्दा पनि प्रदेशलाई प्रहरी हस्तान्तरण नगरेको भन्दै संघीय सरकारविरुद्ध

१ करोड ३० लाखले मतदान गर्ने निर्वाचन आयोगको अनुमान

      मंसिर ४ गते हुने प्रतिनिधिसभा र प्रदेशसभा निर्वाचनका लागि १

राष्ट्रपतिले नागरिकता विधेयक फिर्तागर्ने संकेत

        राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीले नागरिकता विधेयक प्रमाणीकरण गर्ने कि नगर्ने