आयल निगमले घटायो पेट्रोल,डिजल र मट्टितेलको मूल्यकाठमाण्डौं । निगमले शुक्रबार रातीदेखि लागु हुने गरि पेट्रोल,डिजल र मट्टितेलको मूल्य प्रतिलिटर डेढ रुपैयाँ घटाएको हो।हवार्इ इन्धन र एलपी ग्यासको मूल्य भने यथावत राखिएको छ।अब पेट्रोल एक सय रुपैयाँ र डिजल तथा मट्टितेल ७६ रुपैयाँमा उपभोक्ताले पाउनेछन्।

अन्तर्राष्ट्रिय बजारमा कच्चा तेलको मूल्य घटेपछि स्वचालित मूल्य संयन्त्र अनुसार मूल्य घटाइएको हो,आयल निगमका प्रवक्ता सीताराम पोखरेलले भने।मूल्य समायोजनपछि पेट्रोलमा ५ रुपैयाँ ६९ पैसा,डिजलमा १ रुपैयाँ ४७ पैसा र मट्टितेलमा १७ रुपैयाँ ४७ पैसा निगमलार्इ नाफा छ।मूल्य समायोजनपछि निगमको नाफा ३८ करोड रुपैयाँ पुग्ने पक्षेपण गरिएको उनले बताए।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
नास्टले माघ १० गते राष्ट्रिय नवप्रवर्तन सम्मेलन गर्ने

    नेपालमै पहिलो पटक राष्ट्रिय प्रवर्तन सम्मेलन आयोजना हुने भएको छ। नेपाल

चार्ल्स शोभराजलाई रिहा गर्न सर्वोच्चको आदेश

    बिकिनी किलरका नाममा परिचित चार्ल्स शोभराजलाई रिहा गर्न सर्वोच्च अदालतले आदेश

साउदीमा एक नेपालीलाई मृत्युदण्ड

    साउदी अरबमा एक नेपालीलाई मृत्युदण्ड दिइएको छ । साउदीमा १५ वर्षदेखि

श्वेता खड्कालाई पुत्रीलाभ

    अभिनेत्री श्वेता खड्कालाई पुत्रीलाभ भएको छ । मंगलबार अपरान्ह ग्रान्डी सिटी