निधीका कारण चुनाब सारियो: महासचिब पोखरेलकाठमाडौँ/ प्रमुख प्रतिपक्षी दल नेकपा एमालेका महासचिब इश्वर पोखरेलले प्रदेश नम्बर २ को चुनाब राजपाका कारणले नभई नेपाली कांग्रेसको स्वार्थका कारण सारिएको आरोप लगाएका छन् ।

पूर्व गृहमंत्री समेत रहेका कांग्रेस नेता बिमलेन्द्र निधीको पहलमा चुनाब सारिएको पोखरेलले बताए। प्रेस चौतारीले आज आयोजना गरेको अन्तर सम्बादमा बोल्दै पोखरेलले भने- पहिलो चुनाबमा एमालेले तागत देखाइदिए पछी आत्तिएका कांग्रेस माओबादीले चुनाब सार्ने हर्कत गरे जुन राष्ट्रघाती कदमको एमालेले भण्डाफोर गर्छ। चुनाब सारिए पनि राजपाले भाग लिनेमा शंका ब्यक्त गर्दै पोखरेलले सत्तारुढ दलले गरेका प्रतिगामी निर्णयका विरुद्वमा जनतामा जाने बताए ।

 

प्रतिक्रिया दिनुहोस
पूरानै गठबन्धनमा फर्काउने भन्दै माधव र नारायणकाजीबीच छलफल

    उपप्रधानमन्त्री समेत रहेका नेकपा माओवादी केन्द्रका वरिष्ठ उपाध्यक्ष नारायणकाजी श्रेष्ठ नेकपा

शिक्षामा सुधार गरेर मात्रै समृद्धि : प्रधानमन्त्री

    प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’ले शिक्षामा सुधार गरेर मात्र समृद्धि र सुशासनको

राष्ट्रिय टीमको प्रशिक्षणमा फर्किए सन्दीप लामिछाने

    नेपाली क्रिकेट टीमका पूर्वकप्तान सन्दीप लामिछाने करिब ५ महिनापछि बन्द प्रशिक्षणमा

दल खारेजको माग गर्ने अधिकार अरुलाई छैन : निर्वाचन आयोग

    निर्वाचन आयोगले दर्ता भएको दल खारेजको माग गर्ने अधिकार कोही व्यक्तिलाई