भरतपुरमा पुनः मतदान भएपनि हामी जित्छौँ ःपाण्डेकाठमाडौ । नेकपा एमालेका नेता स्थायी समिति सदस्य एवं पुर्ब अर्थमन्त्रि सुरेन्द्र पाण्डे पुन समाज सिमलटाँडी खैरहनी मा निर्वाचन क्षेत्र पुर्वाधार कार्यक्रम को १०,००,०००रु (दस लाख) मा निर्मित १९६ मिटर कम्पाउन्डवाल निरिक्षण र अनुगमन गर्नुभयो । सो अवसरमा बोल्दै चितवनको भरतपुर महानगरपालिकाको मतगणना कार्य रोकेर सरकारले नैटंकी गरिरहेको छ । नेकपा एमालेका उमेद्धवारले जित्ने भएपछि यस्तो गरेको उहाँले बताउनु भयो । नेकपा माओवादी र नेपाली कांग्रेस सरकारले लोकतन्त्रको खिल्लि उडाएको बताउनु भयो । जनताले हेरेका छन बुझेका छन यि दुई पार्टीलाई जनताले कदापी माँफी दिने छैनन् । भरतपुरमा पुनः निर्वाचन भए पनि नेकपा एमालेले नै जित्ने ठोकुवा गर्नुभयो । नेकपा एमाले जनताको पार्टी हो र जनताले एमाले लाई नै विश्वस गर्छन । हाम्रो पाटी जनताको साथमा रहने छ , जनताको सुख दुःखमा साथ दिने छ । यो देशको विकास नेकपा एमाले ले नै गर्नेछ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
गृह मन्त्रालयको अडान छाड्न रविलाई प्रधानमन्त्रीको आग्रह

    प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल (प्रचण्ड)ले राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टीका सभापति रवि लामिछानेलाई गृह

प्रधानमन्त्री प्रचण्ड र रवि लामिछानेबीच बालुवाटारमा भेटघाट

    रवि लामिछाने प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डलाई भेट्न बालुवाटार पुगेका छन् । 

प्रचण्डसँग एमाले सशंकित, गठबन्धनभित्र खटपट

    सत्ता सहकार्य थालेको एक महिनामै प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल प्रचण्ड र एमाले

फागुन २५ मा राष्ट्रपति र चैत ३ मा उपराष्ट्रपतिको निर्वाचन

    निर्वाचन आयोगले राष्ट्रपति र उपराष्ट्रपतिको निर्वाचनको मिति तय गरेको छ ।