भरतपुरमा पुनः मतदान भएपनि हामी जित्छौँ ःपाण्डेकाठमाडौ । नेकपा एमालेका नेता स्थायी समिति सदस्य एवं पुर्ब अर्थमन्त्रि सुरेन्द्र पाण्डे पुन समाज सिमलटाँडी खैरहनी मा निर्वाचन क्षेत्र पुर्वाधार कार्यक्रम को १०,००,०००रु (दस लाख) मा निर्मित १९६ मिटर कम्पाउन्डवाल निरिक्षण र अनुगमन गर्नुभयो । सो अवसरमा बोल्दै चितवनको भरतपुर महानगरपालिकाको मतगणना कार्य रोकेर सरकारले नैटंकी गरिरहेको छ । नेकपा एमालेका उमेद्धवारले जित्ने भएपछि यस्तो गरेको उहाँले बताउनु भयो । नेकपा माओवादी र नेपाली कांग्रेस सरकारले लोकतन्त्रको खिल्लि उडाएको बताउनु भयो । जनताले हेरेका छन बुझेका छन यि दुई पार्टीलाई जनताले कदापी माँफी दिने छैनन् । भरतपुरमा पुनः निर्वाचन भए पनि नेकपा एमालेले नै जित्ने ठोकुवा गर्नुभयो । नेकपा एमाले जनताको पार्टी हो र जनताले एमाले लाई नै विश्वस गर्छन । हाम्रो पाटी जनताको साथमा रहने छ , जनताको सुख दुःखमा साथ दिने छ । यो देशको विकास नेकपा एमाले ले नै गर्नेछ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस
एमालेले दुईतिहाई बहुमत नल्याए राजनीतिबाट सन्यास लिनेछु : खगराज अधिकारी

     नेकपा एमालेका नेता तथा पूर्वगृहमन्त्री खगराज अधिकारीले मंसिर ४ गते हुने संघ र प्रदेशको निर्वाचनमा दलहरुएक्लै लडदा आफ्नो पार्टीले एक्लै दुई तिहाई बहुमत नल्याए राजनीतिबाट सन्यास लिने घोषणा गर्नुभएको छ । रिपोर्टर्स क्लबनेपालले आज आयोजना गरेको साक्षात्कारमा बोल्दै अधिकारीले यस्तो घोषणा गर्नुभएको हो  ‘एक्लाएक्लै लडे कांग्रेसले एक सिटपनिजित्दैन्  अब कांग्रेस एक्लै लड्न नसक्ने भयो  कांग्रेस एक्लै लड्न आओस, हामी दुई तिहाई भन्दा बढि सिटमा जित्छौं । यदि हामीलेदुई तिहाई भन्दा बढि सिट जितेनौं भने म राजनीति छोडिदिन्छु,’ अधिकारीले भन्नुभयो । नेता अधिकारीले अहिलेको पाँच दलीय गठबन्धनलाई वित्तिय गठबन्धनको संज्ञा दिनुभयो । उहाँले भन्नुभयो, ‘माक्र्सवाद–लेनिनवादमाविश्वास गर्छ । अहिलेको गठबन्धन वित्तिय गठबन्धन हो ।’ अधिकारीले कांग्रेसले एसपिपी अर्को ढंगले अघि बढाउन खोजेको रअहिलेको सरकारको कारण देश जटिल अवस्थामा पुगेको तथ्य पनि राख्नुभयो ।

मेरा कार्यक्रता पद र पैसाका लागि पछिलागे : माधव नेपाल

    नेपाल एकीकृत समाजवादीका अध्यक्ष माधवकुमार नेपालले पद र पैसाका निम्ति आफ्नो

गठबन्धनमा कसको दावी कति ? माधव नेपाल रित्तै

    सत्तारुढ गठबन्धनमा सबैभन्दा ठूलो दल नेपाली काँग्रेसलाई आगामी निर्वाचनको सिट बाँडफाँडमा

महान्यायाधिवक्ता खातीलाई निलम्बन गर्नुपर्छ : महेश बस्नेत

    नेकपा एमालेका सांसद महेश बस्नेतले सरकारमा महान्यायाधिवक्ता खम्मबहादुर खातीलाई निलम्बनको माग