दुई नम्बर प्रदेशको निर्वाचन तेस्रो चरणमाकाठमाडौं ।दुई नम्बर प्रदेशबाट प्रतिनिधित्व गर्ने नेपाली कांग्रेसका केन्द्रीय सदस्य, सांसद र जिल्ला सभापतिहरुले कुनै पनि हालतमा असार १४ को चुनाब सारेर राजपा समेतको सहभागितामा चुनाब गराउनु पर्ने अड्डी लिएका छन्।नेता बिमलेन्द्र निधीको सक्रियतामा पार्टी सभापति तथा प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवासमक्ष तत्काल राजपालाई सहमतिमा ल्याएर निर्वाचन गराउन आग्रह गरेका हुन् ।

असार १४ गतेका लागि तोकिएको स्थानीय तह निर्वाचनमा टिकट वितरणबारे छलफल भइरहेको समयमा पार्टी मुख्यालय सानेपामा पुगेका तराई मधेसबाट प्रतिनिधित्व गर्ने कांग्रेस नेता तथा सांसदहरुले यथास्थितीमा निर्वाचन गराउन कठिन भएको जानकारी प्रधानमन्त्री देउवा र दलका अन्य नेतालाई दिएका थिए।
एकैचरणमा हुने भनिएको निर्वाचन दुई चरणमा हुन सक्छ भने अझै पनि असहज परिस्थितीमा असन्तुष्ट पक्षलाई मिलाएर सहज वातावरणमा निर्वाचन गराउन सकिन्छ, त्यस्ता जिल्लामा तेस्रो चरणमा निर्वाचन गराउन समेत उनीहरुले आग्रह गरेका थिए।

आज चार बजे बस्ने बैठकले के गर्ने बन्ने निर्णय गर्छ भन्दै पार्टी सभापति तथा प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवा त्यहाँ बाट बहिरिएका थिए ।

 

प्रतिक्रिया दिनुहोस
करका दर व्यापारीले तोक्छ, जनता लुटिएको छ : अध्यक्ष ओली

      नेकपा (एमाले)का अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले अहिलेको सरकारबाट जनता लुटिएकाले

मुख्यमन्त्री र मन्त्रीहरु नै देउवा सरकारविरुद्ध धर्ना

    पटक-पटक आग्रह गर्दा पनि प्रदेशलाई प्रहरी हस्तान्तरण नगरेको भन्दै संघीय सरकारविरुद्ध

१ करोड ३० लाखले मतदान गर्ने निर्वाचन आयोगको अनुमान

      मंसिर ४ गते हुने प्रतिनिधिसभा र प्रदेशसभा निर्वाचनका लागि १

राष्ट्रपतिले नागरिकता विधेयक फिर्तागर्ने संकेत

        राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीले नागरिकता विधेयक प्रमाणीकरण गर्ने कि नगर्ने