महान्याधिबक्ताले मध्यरातमा प्रधानन्याधिश भेटे पछि….?काठमाडौं ।सार्वजनिक महत्वको भरतपुर प्रकरणलाई प्राथमिकतमा नराखी १७ औ नम्वरमा राखिएपछि न्यायाधीश विश्वम्भर श्रेष्ठ र प्रकाशमान सिंह राउतको इजलासमा तोकिएको रिटको आज सुनुवाई नहुँने भएको छ ।

भरतपुर प्रकरणलाई लिएर महान्यायाधीबक्ता रमन श्रेष्ठले कामु प्रधानन्यायाधीश गोपाल पराजुलीलाई शनिवार मध्यरातमा भेट गरेका छन् । आइतवार भरतपुर प्रकरणको पेशी तोकिने दिन थियो । तर मध्यरातमै करिव १ घण्टा महान्यायाधीबक्ता श्रेष्ठले कामु प्रधानन्यायाधीश पराजुलीसँग भेट गरेको स्रोतले बताएको छ ।

प्रधानमन्त्रीले राजीनामा दिएलगतै सरकारका कानुुनी सल्लाहकार महान्यायाधीबक्ताले पनि राजीनामा दिन प्रचलन थियो । तर भरतपुर प्रकरणको मुद्दा सर्वाेच्च अदालतमा विचाराधिन भएका कारण उनले राजीनामा दिएका छैनन् । यो मुद्दाको किनारा नलागेसम्म राजीनामा नदिन प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवा र निर्वमान प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डले निर्देशन समेत दिएका छन् ।

 

 

 

 

प्रतिक्रिया दिनुहोस
वामदेव गौतम नेकपा एसमा जाने तयारी

    नेकपा एकीकृत समाजवादी पार्टीले घनश्याम भुसाललाई महासचिव बनाउनेगरी छलफल अघि बढाएको

प्रधानमन्त्री प्रचण्ड र ओलीबीच बालुवाटारमा भेटवार्ता

    प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’ र नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी ओलीबीच भेटवार्ता

वागमतीमा ११ सदस्यीय मन्त्रिपरिषद्, कसलाई कुन मन्त्रालय ? (सूचीसहित)

    वागमती प्रदेशका मुख्यमन्त्री शालिकराम जम्कट्टेलले मन्त्रिपरिषद् विस्तार गरेका छन् । नवनियुक्त

गृहमन्त्री रवि लामिछानेको नागरिकता विवादमा आजबाट सुनुवाइ हुँदै

    उपप्रधानमन्त्री तथा गृहमन्त्री रवि लामिछानेको नागरिकता विवादमा आजबाट सुनुवाइ हुँदैछ ।