मतपत्र च्यात्नेलाई भोट नदिन ओलीको उर्दीनेपालगन्ज/चुनावी प्रचारका क्रममा बाँकेको नेपालगन्ज पुगेका एमाले अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले आइतबार कार्यकर्ताहरुलाई सम्बोधन गर्दै भने उम्मेदवारीमा असन्तुष्टि राखेर एमालेले एमालेलाई नै हराउने छुट नरहेको भन्दै चुनाव जितेपछि मात्र गुनासाहरुको सुनुवाई हुने बताएका छन् । नेपालगन्ज आइतबार कार्यकर्ताहरुलाई सम्बोधन गर्दै भने- असार १४ गतेपछि पनि घाम लाग्छ, कसैको असन्तुष्टि छन् भने तीनको समाधान चुनावपछि हुनेछ ।

अब चुनाब हुने सबै प्रदेशमा एमालेको हालीमुहाली हुने ओलीको भनाइ थियो। जंगिदै ओलीले भने-मधेसमा एमाले बढारिन्छ भन्नेहरुलाई केही भन्नु छैन, मत गन्न थालेपछि थाहा हुनेछ एमाले बढारिन्छ कि एमालेले बढार्छ ।२ नम्बर प्रदेशको सन्दर्भमा फरक परिणाम आउने भन्दै मधेसमा एमाले बढारिन्छ भन्नेहरुले जेठ १५ गतेपछि ‘मुटु थाम्न नसक्ने’ टिप्पणी गरे । सत्ता साझेदार दलहरु प्रती आगो ओकलेका ओलीले कांग्रेस र माओवादीलाई मत दिनुपर्ने कारण नरहेको दावी गरे । भरतपुरमा हार्ने निश्चित भएपछि कांग्रेस-माओवादीले बालुवाटारमा योजना बनाएर मतपत्र च्यातेको आरोप समेत उनले लगाए ।

जनताले कांग्रेस माओवादीलाई भोट माग्न आउदा सोध्नुपर्छ-हाम्रो मत च्यात्नेलाई किन भोट दिने ?उनीहरुलाई मत किन दिने ? मतपत्र च्यात्नका लागि दिने ? भनेर झापर्नु पर्ने तर्फ जोड दिए।ओलीले पार्टीलाई चुनाव जिताउनका लागि दिनमा ३/४ घण्टामात्र सुत्ने गरेको भन्दै कार्यकर्तालाई पनि चुनावसम्म गर्मी झेलेरै चुनावमा खटिन निर्देशन दिए । उनले कार्यकर्तालाई ‘धनुषबाट छुटेको बाँण जस्तै’ हुन आग्रह गरे ।

 

 

 

 

 

 

 

प्रतिक्रिया दिनुहोस
एमालेले दुईतिहाई बहुमत नल्याए राजनीतिबाट सन्यास लिनेछु : खगराज अधिकारी

     नेकपा एमालेका नेता तथा पूर्वगृहमन्त्री खगराज अधिकारीले मंसिर ४ गते हुने संघ र प्रदेशको निर्वाचनमा दलहरुएक्लै लडदा आफ्नो पार्टीले एक्लै दुई तिहाई बहुमत नल्याए राजनीतिबाट सन्यास लिने घोषणा गर्नुभएको छ । रिपोर्टर्स क्लबनेपालले आज आयोजना गरेको साक्षात्कारमा बोल्दै अधिकारीले यस्तो घोषणा गर्नुभएको हो  ‘एक्लाएक्लै लडे कांग्रेसले एक सिटपनिजित्दैन्  अब कांग्रेस एक्लै लड्न नसक्ने भयो  कांग्रेस एक्लै लड्न आओस, हामी दुई तिहाई भन्दा बढि सिटमा जित्छौं । यदि हामीलेदुई तिहाई भन्दा बढि सिट जितेनौं भने म राजनीति छोडिदिन्छु,’ अधिकारीले भन्नुभयो । नेता अधिकारीले अहिलेको पाँच दलीय गठबन्धनलाई वित्तिय गठबन्धनको संज्ञा दिनुभयो । उहाँले भन्नुभयो, ‘माक्र्सवाद–लेनिनवादमाविश्वास गर्छ । अहिलेको गठबन्धन वित्तिय गठबन्धन हो ।’ अधिकारीले कांग्रेसले एसपिपी अर्को ढंगले अघि बढाउन खोजेको रअहिलेको सरकारको कारण देश जटिल अवस्थामा पुगेको तथ्य पनि राख्नुभयो ।

मेरा कार्यक्रता पद र पैसाका लागि पछिलागे : माधव नेपाल

    नेपाल एकीकृत समाजवादीका अध्यक्ष माधवकुमार नेपालले पद र पैसाका निम्ति आफ्नो

गठबन्धनमा कसको दावी कति ? माधव नेपाल रित्तै

    सत्तारुढ गठबन्धनमा सबैभन्दा ठूलो दल नेपाली काँग्रेसलाई आगामी निर्वाचनको सिट बाँडफाँडमा

सामुदायिक वनका क्रियाकलापले नेपालको वन जङ्गल क्षेत्रमा उल्लेख्य बृद्धि : मन्त्री यादव

        वन तथा वातावरणमन्त्री प्रदीप यादवले सामुदायिक वनले थालेका क्रियाकलापले